Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
56,41%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
34,19%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
4,27%
Štefan Straka KSS
1,71%
Dorota Bujňáková NP
0,85%
Anton Korba NEKA
0,85%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
0,85%
Jozef Mihalčin SĽS
0,85%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
63 hlasov
2
Ľubomír Lukič, SMER - SD
52 hlasov
3
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
38 hlasov
4
Ján Ragan, SMER - SD
36 hlasov
5
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
34 hlasov
6
Lukáš Bičej, KOS
33 hlasov
7
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
32 hlasov
8
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
28 hlasov
9
Marcela Pčolinská, NOVA
25 hlasov
10
Dušan Molek, SMER - SD
22 hlasov
11
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
18 hlasov
12
Juraj Kuročka, SMER - SD
13 hlasov
13
Radovan Kapraľ, KOS
13 hlasov
14
Ladislav Hromada, NOVA
12 hlasov
15
Ján Šimko, NaS - ns
11 hlasov
16
Ľubomír Pidany, SĽS
9 hlasov
17
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
18
Rastislav Košalko, KOS
9 hlasov
19
Eva Lenková, NaS - ns
8 hlasov
20
Milan Reich, KOS
7 hlasov
21
Jozef Berta, SMER - SD
7 hlasov
22
Anton Pavúk, NOVA
7 hlasov
23
Gabriel Vilcega, NaS - ns
6 hlasov
24
Anton Korba, NEKA
5 hlasov
25
Milan Madura, ĽS-HZDS
5 hlasov
26
Paulína Sopková, NaS - ns
4 hlasy
27
Dávid Capik, SNS
4 hlasy
28
Štefan Straka, KSS
4 hlasy
29
Helena Vancáková, 99%, PaS
3 hlasy
30
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
3 hlasy
31
Jozef Mihalčin, SĽS
3 hlasy
32
Dušan Haľko, SNS
3 hlasy
33
Peter Ondko, NEKA
2 hlasy
34
Michal Džuka, SOĽ
2 hlasy
35
Monika Palková, Z-SNP
2 hlasy
36
Miroslav Hlavatý, SĽS
2 hlasy
37
Vincent Antoš, KSS
2 hlasy
38
Ján Čižik, 99%, PaS
1 hlas
39
Ján Popaďak, 99%, PaS
1 hlas
40
Marek Cerula, SNS
1 hlas
41
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
1 hlas
42
Jozef Džurdženík, SNS
1 hlas
43
Miroslav Gešper, NEKA
1 hlas
44
Ján Macuga, EDS
1 hlas
45
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
46
Mária Kurovská, NaS - ns
1 hlas
47
Peter Jacko, EDS
1 hlas
48
Pavol Štefanko, EDS
1 hlas
49
Miroslava Urbanová, NaS - ns
1 hlas
50
Miroslav Kaliaš, SRK
1 hlas
51
Jozef Tomašik, SNS
0 hlasov
52
Marta Baniková, 99%, PaS
0 hlasov
53
Emília Rujaková, SĽS
0 hlasov
54
Pavol Drobný, SĽS
0 hlasov
55
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
0 hlasov
56
Matúš Krajňák, SĽS
0 hlasov
57
Ján Jevín, SNS
0 hlasov
58
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
0 hlasov
59
Ján Katriňák, SRK
0 hlasov
60
Jozef Karchňák, ÚSVIT
0 hlasov
61
Alfonz Kaliaš, SRÚS
0 hlasov

Volebná účasť

18,55 %

Historický vývoj

29.10. 2022 57,41 %
04.11. 2017 1. kolo 23,43 %
09.11. 2013 1. kolo 18,55 %