Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SMER - SD
52,75%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA,...
15,38%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
10,99%
Marián Herdel NEKA
9,89%
Ľubomír Žabár NEKA
8,79%
Peter Palko KSS
2,20%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Danica Birošová, NEKA
68 hlasov
2
Iveta Kováčiková, SMER - SD
59 hlasov
3
Juraj Ondračka, SMER - SD
43 hlasov
4
Tibor Jankovský, SMER - SD
37 hlasov
5
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
36 hlasov
6
Daniel Beníček, SMER - SD
34 hlasov
7
Tomáš Vaňo, NEKA
30 hlasov
8
Alojz Švajda, NEKA
27 hlasov
9
Stanislav Pastva, SMER - SD
26 hlasov
10
Milan Berec, SMER - SD
26 hlasov
11
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
23 hlasov
12
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
22 hlasov
13
Miroslav Hlinka, SMER - SD
22 hlasov
14
Martin Adamec, NEKA
22 hlasov
15
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
21 hlasov
16
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
21 hlasov
17
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
20 hlasov
18
Jaroslav Ridoško, SNS
20 hlasov
19
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
20 hlasov
20
Ľubomír Žabár, NEKA
18 hlasov
21
Milan Blaško, SNS
16 hlasov
22
Juraj Kotleba, SNS
16 hlasov
23
Peter Brázda, SNS
14 hlasov
24
Emil Košút, SMER - SD
14 hlasov
25
Martin Barčák, NEKA
14 hlasov
26
Leo Kužela, NEKA
13 hlasov
27
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
13 hlasov
28
Milan Kebísek, NEKA
13 hlasov
29
Tomáš Bečár, NEKA
13 hlasov
30
Eduard Hartmann, SNS
12 hlasov
31
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
12 hlasov
32
Lenka Ďurechová, KSS
12 hlasov
33
Eva Červeňanová, NEKA
11 hlasov
34
Lucia Štefancová, NEKA
11 hlasov
35
Marta Šajbidorová, NEKA
10 hlasov
36
Martin Chlapík, SNS
9 hlasov
37
Martin Dohál, NEKA
9 hlasov
38
Jozef Hrdlička, KSS
9 hlasov
39
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
9 hlasov
40
Peter Hudec, KSS
8 hlasov
41
Anton Beták, NEKA
8 hlasov
42
Martina Beňovičová, NEKA
7 hlasov
43
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
7 hlasov
44
Ľubomír Dvorský, NEKA
7 hlasov
45
Marta Blahová, ĽS-HZDS
7 hlasov
46
Miloslav Baco, NEKA
6 hlasov
47
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
6 hlasov
48
Ondrej Čapák, SNS
6 hlasov
49
Ján Hradský, NEKA
6 hlasov
50
Michal Križan, NEKA
5 hlasov
51
Patrik Burian, NEKA
5 hlasov
52
Ľubomír Štefánik, NEKA
5 hlasov
53
Martina Kebísková, NEKA
5 hlasov
54
Valika Meravá, KSS
5 hlasov
55
Jaroslav Jambor, NEKA
4 hlasy
56
Janka Fabová, Paliho Kapurková
4 hlasy
57
Václav Vacula, 99%
4 hlasy
58
Peter Hlucháň, NEKA
4 hlasy
59
Ján Kanaba, NEKA
3 hlasy
60
Iveta Šipošová, KSS
3 hlasy
61
Miroslav Zámečník, KSS
3 hlasy
62
Juraj Štepnička, SNS
2 hlasy
63
Vladimír Mojto, NEKA
2 hlasy
64
Ľubomír Tunega, NEKA
2 hlasy
65
Peter Palko, KSS
2 hlasy
66
Jaroslav Šmíd, NEKA
2 hlasy
67
Pavol Suško, KSS
2 hlasy
68
Dušan Štrauss, NaS - ns
1 hlas
69
Miroslav Kopčan, NEKA
1 hlas
70
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
1 hlas

Volebná účasť

19,64 %

Historický vývoj

29.10. 2022 56,30 %
04.11. 2017 1. kolo 25,56 %
09.11. 2013 1. kolo 19,64 %