Kandidáti na predsedu VÚC

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
75,26%
Rudolf Bauer KDS
10,82%
Jozef Holečko NEKA
8,25%
Dominika Palaščáková NOVA
2,06%
Lukáš Sisák KSS
1,55%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
0,52%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,52%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
0,52%
Jaroslav Džunko NEKA
0,52%
Ivan Kuhn OKS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vladimír Dvorový, SMER - SD
112 hlasov
2
Marek Čižmár, NEKA
110 hlasov
3
Róbert Puci, SMER - SD
108 hlasov
4
Jana Mondiková, SMER - SD
108 hlasov
5
Jozef Horváth, SMER - SD
97 hlasov
6
Rastislav Petrovič, SMER - SD
93 hlasov
7
Miroslav Tóth, SMER - SD
92 hlasov
8
Zlatica Čeplíková, NEKA
64 hlasov
9
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
59 hlasov
10
Tichomír Kačo, NEKA
56 hlasov
11
Štefan Duč, NEKA
42 hlasov
12
Csaba Furik, SMK-MKP
37 hlasov
13
Terézia Kačová, NOVA
30 hlasov
14
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
20 hlasov
15
Juraj Sobek, SMER - SD
18 hlasov
16
József Kopasz, SMK-MKP
15 hlasov
17
František Tomko, NEKA
13 hlasov
18
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
19
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
12 hlasov
20
Tibor Jánošík, NOVA
10 hlasov
21
László Farkas, SMK-MKP
9 hlasov
22
Ladislav Illés, SMK-MKP
9 hlasov
23
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
24
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
25
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
26
Martin Begala, NEKA
8 hlasov
27
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
28
Juraj Selecký, NEKA
7 hlasov
29
Ľubomír Princík, NEKA
7 hlasov
30
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
6 hlasov
31
Peter Figeľ, DS
5 hlasov
32
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasy
33
Vladimír Juroš, MS
4 hlasy
34
Ladislav Bodnár, NEKA
4 hlasy
35
Ľubomír Bulla, NEKA
4 hlasy
36
Martin Galgoczy, NEKA
4 hlasy
37
Magdaléna Haburová, NEKA
4 hlasy
38
Miloš Ferko, NOVA
3 hlasy
39
Matúš Hada, KĽS
3 hlasy
40
Gejza Gore, NEKA
3 hlasy
41
Edita Anthony, SaS
2 hlasy
42
Štefan Tatranský, KSS
2 hlasy
43
Robert Engel, NEKA
2 hlasy
44
Juliana Pašková, NEKA
2 hlasy
45
Ján Lukáč, SMS
2 hlasy
46
Andrej Kocák, MS
2 hlasy
47
Iveta Kohanová, NEKA
2 hlasy
48
Marián Kolesár, NEKA
2 hlasy
49
Igor Balog, SRÚS
1 hlas
50
Ľudovít Tóth, SĽS
1 hlas
51
Mária Szuperák, SMK-MKP
1 hlas
52
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
53
Peter Pető, NEKA
1 hlas
54
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
55
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
1 hlas
56
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
1 hlas
57
Miloš Kubica, NEKA
1 hlas
58
Michaela Kapustníková, NOVA
1 hlas
59
Mikuláš Balog, EDS
1 hlas
60
Jaroslav Soták, NEKA
0 hlasov
61
Pavel Szijjártó, SĽS
0 hlasov
62
Ladislav Szilágyi, SaS
0 hlasov
63
Katarína Mischurová, NEKA
0 hlasov
64
Jaroslav Konečný, NEKA
0 hlasov
65
Ján Tomáš, NEKA
0 hlasov
66
František Kolbaský, ÚSVIT
0 hlasov
67
Aneta Horváthová, EDS
0 hlasov

Volebná účasť

24,26 %

Historický vývoj

42,28 %

Historický vývoj

29.10. 2022 50,21 %
04.11. 2017 1. kolo 35,34 %
23.11. 2013 2. kolo 24,26 %
09.11. 2013 1. kolo 42,28 %