Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
55,22%
Rudolf Bauer KDS
17,16%
Dominika Palaščáková NOVA
5,22%
Jaroslav Džunko NEKA
5,22%
Jozef Holečko NEKA
5,22%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,99%
Lukáš Sisák KSS
2,99%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,24%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,24%
Ivan Kuhn OKS
1,49%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Farkaš, SMER - SD
73 hlasov
2
Oliver Petrík, NEKA
67 hlasov
3
Emil Ďurovčík, SMER - SD
53 hlasov
4
Ján Mihalečko, SMER - SD
52 hlasov
5
Vladimíra Fortunová, KSS
50 hlasov
6
Viliam Zahorčák, SMER - SD
45 hlasov
7
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
35 hlasov
8
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
29 hlasov
9
Jana Cibereová, SMER - SD
28 hlasov
10
Ľubica Rošková, SMER - SD
23 hlasov
11
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
12
Jozef Makohus, SMER - SD
14 hlasov
13
Milan Potocký, NEKA
13 hlasov
14
Rastislav Olexa, NEKA
12 hlasov
15
Valéria Eľková, NEKA
9 hlasov
16
Imrich Balog, KĽS
9 hlasov
17
Branislav Sijka, NEKA
7 hlasov
18
Martin Stripai, SMS
7 hlasov
19
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
20
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
21
Juraj Brecko, KSS
6 hlasov
22
Dagmara Balogová, KSS
4 hlasy
23
Andrea Sisák, NEKA
4 hlasy
24
Ján Potocký, SMS
4 hlasy
25
Rastislav Tomaš, KSS
4 hlasy
26
Slavomír Žužo, MS
4 hlasy
27
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasy
28
Jozef Jusko, ÚSVIT
3 hlasy
29
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
3 hlasy
30
Stanislav Gaľa, SNS
3 hlasy
31
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasy
32
Juraj Jevin, SaS
3 hlasy
33
Jaroslav Vaľo, SNS
3 hlasy
34
Martin Magura, SMS
3 hlasy
35
Ján Mičuda, NEKA
3 hlasy
36
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasy
37
Miroslav Surmánek, NOVA
2 hlasy
38
Tibor Varga, SMK-MKP
1 hlas
39
Attila Barkó, SMK-MKP
1 hlas
40
Ján Bednár, NOVA
1 hlas
41
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
1 hlas
42
Pavol Valko, SMS
1 hlas
43
Jaroslav Tokár, SRÚS
1 hlas
44
Jaroslava Špaková, DS
1 hlas
45
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
1 hlas
46
Gábor Mihók, SMK-MKP
1 hlas
47
Gabriel Timko, SMS
0 hlasov
48
Tomáš Bubelíny, NOVA
0 hlasov
49
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
0 hlasov
50
Mária Uchnárová, SMS
0 hlasov
51
Jaroslav Ferenc, KĽS
0 hlasov
52
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
0 hlasov
53
Milan Kaplan, NOVA
0 hlasov
54
Slavomír Kešeľ, SRÚS
0 hlasov
55
Matúš Nameš, SNS
0 hlasov

Volebná účasť

10,06 %

Historický vývoj

24,82 %

Historický vývoj

29.10. 2022 31,01 %
04.11. 2017 1. kolo 21,32 %
23.11. 2013 2. kolo 10,06 %
09.11. 2013 1. kolo 24,82 %