Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
56,08%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
30,59%
Štefan Straka KSS
3,92%
Jozef Mihalčin SĽS
3,53%
Dorota Bujňáková NP
1,96%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
1,57%
Anton Korba NEKA
1,18%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
0,78%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
0,39%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Kuročka, SMER - SD
92 hlasov
2
Ján Ragan, SMER - SD
90 hlasov
3
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
68 hlasov
4
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
66 hlasov
5
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
64 hlasov
6
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
56 hlasov
7
Jozef Berta, SMER - SD
52 hlasov
8
Ľubomír Lukič, SMER - SD
49 hlasov
9
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
44 hlasov
10
Dušan Molek, SMER - SD
40 hlasov
11
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
40 hlasov
12
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
29 hlasov
13
Michal Džuka, SOĽ
28 hlasov
14
Anton Pavúk, NOVA
27 hlasov
15
Ján Popaďak, 99%, PaS
27 hlasov
16
Marcela Pčolinská, NOVA
26 hlasov
17
Lukáš Bičej, KOS
18 hlasov
18
Vincent Antoš, KSS
17 hlasov
19
Jozef Mihalčin, SĽS
17 hlasov
20
Monika Palková, Z-SNP
14 hlasov
21
Rastislav Košalko, KOS
14 hlasov
22
Milan Madura, ĽS-HZDS
14 hlasov
23
Štefan Straka, KSS
13 hlasov
24
Marek Cerula, SNS
12 hlasov
25
Dušan Haľko, SNS
12 hlasov
26
Ladislav Hromada, NOVA
10 hlasov
27
Ľubomír Pidany, SĽS
10 hlasov
28
Dávid Capik, SNS
10 hlasov
29
Anton Korba, NEKA
10 hlasov
30
Paulína Sopková, NaS - ns
9 hlasov
31
Ján Šimko, NaS - ns
8 hlasov
32
Eva Lenková, NaS - ns
8 hlasov
33
Miroslav Hlavatý, SĽS
8 hlasov
34
Radovan Kapraľ, KOS
7 hlasov
35
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
36
Matúš Krajňák, SĽS
6 hlasov
37
Jozef Tomašik, SNS
6 hlasov
38
Peter Ondko, NEKA
6 hlasov
39
Ján Jevín, SNS
6 hlasov
40
Marta Baniková, 99%, PaS
5 hlasov
41
Miroslava Urbanová, NaS - ns
5 hlasov
42
Jozef Džurdženík, SNS
5 hlasov
43
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
5 hlasov
44
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
5 hlasov
45
Peter Jacko, EDS
4 hlasy
46
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
4 hlasy
47
Pavol Štefanko, EDS
4 hlasy
48
Alfonz Kaliaš, SRÚS
3 hlasy
49
Ján Macuga, EDS
3 hlasy
50
Mária Kurovská, NaS - ns
3 hlasy
51
Ján Čižik, 99%, PaS
3 hlasy
52
Pavol Drobný, SĽS
3 hlasy
53
Milan Reich, KOS
3 hlasy
54
Miroslav Gešper, NEKA
3 hlasy
55
Ján Katriňák, SRK
2 hlasy
56
Jozef Karchňák, ÚSVIT
2 hlasy
57
Emília Rujaková, SĽS
2 hlasy
58
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
2 hlasy
59
Helena Vancáková, 99%, PaS
2 hlasy
60
Gabriel Vilcega, NaS - ns
2 hlasy
61
Miroslav Kaliaš, SRK
1 hlas

Volebná účasť

12,02 %

Historický vývoj

29.10. 2022 39,37 %
04.11. 2017 1. kolo 19,33 %
09.11. 2013 1. kolo 12,02 %