Kandidáti na predsedu VÚC

Rudolf Bauer KDS
35,29%
Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
28,05%
Dominika Palaščáková NOVA
13,57%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
9,05%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
4,07%
Jaroslav Džunko NEKA
3,62%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,71%
Lukáš Sisák KSS
2,26%
Jozef Holečko NEKA
1,36%
Ivan Kuhn OKS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Dominika Palaščáková, NOVA
88 hlasov
2
Viktor Dulina, NEKA
85 hlasov
3
Peter Palaščák, SOĽ
79 hlasov
4
Slavomír Horváth, SNS
69 hlasov
5
Anton Medvec, NEKA
51 hlasov
6
Jozef Konkoly, SMER - SD
48 hlasov
7
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
47 hlasov
8
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
43 hlasov
9
Radoslav Šimko, SNS
39 hlasov
10
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
36 hlasov
11
Monika Bérešová, SZS
32 hlasov
12
Ján Kokarda, NEKA
30 hlasov
13
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
30 hlasov
14
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
28 hlasov
15
Marián Tóth, SaS
25 hlasov
16
Viliam Bačo, NEKA
25 hlasov
17
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
25 hlasov
18
František Petro, SMER - SD
23 hlasov
19
Ján Marton, NOVA
22 hlasov
20
Ľubomír Šimko, SMER - SD
22 hlasov
21
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
22 hlasov
22
Božena Letková, NEKA
20 hlasov
23
Róbert Šándor, NEKA
20 hlasov
24
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
20 hlasov
25
Miloš Barcal, NEKA
20 hlasov
26
Miroslav Bačenko, NEKA
19 hlasov
27
Michal Rečka, SMER - SD
19 hlasov
28
Ján Stanislav, SNS
18 hlasov
29
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
17 hlasov
30
Karol Dzugas, NEKA
15 hlasov
31
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
15 hlasov
32
Ján Bačo, SĽS
13 hlasov
33
Ivan Hriczko, NEKA
13 hlasov
34
Martin Baltes, SĽS
12 hlasov
35
Vladimír Popovič, SMS
12 hlasov
36
Peter Papáč, KSS
12 hlasov
37
Elena Majancsíková, SĽS
11 hlasov
38
Vojtech Staňo, SMER - SD
11 hlasov
39
Róbert Čarny, SNS
11 hlasov
40
Františka Kočišová, SĽS
11 hlasov
41
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
11 hlasov
42
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
10 hlasov
43
Monika Vargová, SNS
9 hlasov
44
Ivan Buchla, SNS
8 hlasov
45
Ľubica Holováčová, SĽS
8 hlasov
46
Ladislav Vojtko, KSS
7 hlasov
47
Július Grulyo, NEKA
7 hlasov
48
Imrich Kohút, SĽS
7 hlasov
49
Jozef Koňa, SĽS
5 hlasov
50
István Zachariaš, SMK-MKP
5 hlasov
51
Ladislav Bartók, NEKA
4 hlasy
52
Ján Mikloš, KSS
4 hlasy
53
Alexander Bimbo, SRÚS
3 hlasy
54
László Köteles, SMK-MKP
3 hlasy
55
Jozef Holečko, NEKA
2 hlasy
56
Jenő Csoltkó, NEKA
2 hlasy
57
Roman Horváth, SRÚS
2 hlasy
58
László Iván, SMK-MKP
2 hlasy
59
Jozef Tischler, SĽS
1 hlas
60
Anton Király, SMK-MKP
1 hlas
61
Marián Kertész, PD
1 hlas

Volebná účasť

12,15 %

Historický vývoj

12,21 %

Historický vývoj

29.10. 2022 50,57 %
04.11. 2017 1. kolo 23,44 %
23.11. 2013 2. kolo 12,15 %
09.11. 2013 1. kolo 12,21 %