Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica SMER - SD
76,61%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
12,90%
Peter Oremus NEKA
4,03%
Viliam Mokraň KĽS
3,23%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
1,21%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
1,21%
Robert Dick MS
0,81%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
129 hlasov
2
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
128 hlasov
3
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
122 hlasov
4
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
121 hlasov
5
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
119 hlasov
6
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
119 hlasov
7
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
119 hlasov
8
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
118 hlasov
9
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
117 hlasov
10
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
113 hlasov
11
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
113 hlasov
12
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
106 hlasov
13
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
101 hlasov
14
Eva Antošová, SNS
36 hlasov
15
Peter Oremus, NEKA
35 hlasov
16
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
26 hlasov
17
Jozef Čapla, SNS
25 hlasov
18
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
22 hlasov
19
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
20 hlasov
20
Ivan Habiňák, SNS
20 hlasov
21
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
19 hlasov
22
Ladislav Prešinský, NEKA
17 hlasov
23
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
16 hlasov
24
Marta Miklošková, KDS
15 hlasov
25
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
15 hlasov
26
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
14 hlasov
27
Martin Mikuláš, SNS
14 hlasov
28
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
29
Anna Čagalová, SNS
13 hlasov
30
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
31
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
32
Juraj Gajdoš, SNS
13 hlasov
33
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
34
Milena Candráková, KSS
12 hlasov
35
Miloslav Horka, SNS
11 hlasov
36
Vladimír Lauko, SNS
11 hlasov
37
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
38
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
39
Miroslav Timko, KSS
10 hlasov
40
Anton Žikla, KSS
10 hlasov
41
Milan Greguš, SNS
10 hlasov
42
Stanislav Hamar, SNS
10 hlasov
43
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
10 hlasov
44
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
45
Ivana Matušková, SMS
9 hlasov
46
Viliam Mokraň, KĽS
9 hlasov
47
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
9 hlasov
48
Andrea Samková, KĽS
9 hlasov
49
Dušan Janek, KSS
8 hlasov
50
Oľga Froncová, SNS
8 hlasov
51
Pavol Otepka, ASV
8 hlasov
52
Ján Kollár, KSS
8 hlasov
53
Vladislav Borík, SOĽ
8 hlasov
54
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
55
Eduard Kolesár, ASV
7 hlasov
56
Milan Chalachan, SMS
7 hlasov
57
Jaroslav Lopata, KSS
7 hlasov
58
Oľga Otrasová, KSS
6 hlasov
59
Ondrej Ňorba, KSS
6 hlasov
60
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
6 hlasov
61
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
62
Lenka Slováčiková, NaS - ns
5 hlasov
63
Juraj Uhrín, SĽS
5 hlasov
64
Pavol Leštinský, KSS
5 hlasov
65
Jozef Šiška, KSS
5 hlasov
66
Róbert Balkó, SMK-MKP
4 hlasy
67
Miloslav Slováčik, NaS - ns
4 hlasy
68
Pavol Dávid, SMS
3 hlasy
69
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
3 hlasy
70
Jaroslav Lörinčík, KSS
3 hlasy
71
Peter Spišiak, NaS - ns
2 hlasy
72
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
0 hlasov
73
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
0 hlasov

Volebná účasť

21,99 %

Historický vývoj

14,61 %

Historický vývoj

29.10. 2022 53,66 %
04.11. 2017 1. kolo 24,32 %
23.11. 2013 2. kolo 21,99 %
09.11. 2013 1. kolo 14,61 %