Rakovo okres Martin

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
65,96%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
21,28%
Igor Ryban NEKA
10,64%
Juraj Pavlovič KSS
2,13%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
15 hlasov
2
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
3
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
4
Tatiana Červeňová, SMER - SD
12 hlasov
5
František Výrostko, NEKA
12 hlasov
6
Tomáš Zanovit, SNS
11 hlasov
7
Marián Fedor, SMER - SD
10 hlasov
8
Katarína Tomášová, SMER - SD
9 hlasov
9
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
10
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
11
Róbert Ivaška, SMER - SD
8 hlasov
12
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
13
Peter Kašuba, NEKA
7 hlasov
14
Peter Vons, NEKA
7 hlasov
15
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
16
Peter Belica, NEKA
6 hlasov
17
Miroslav Mazúr, SMER - SD
6 hlasov
18
Štefan Balošák, SMER - SD
5 hlasov
19
Miroslav Mlynár, SMER - SD
5 hlasov
20
Zdenko Kozák, NEKA
5 hlasov
21
Marek Pavlovič, KSS
3 hlasy
22
Vladimír Polakovič, NEKA
3 hlasy
23
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
24
Peter Maruniak, EDS
3 hlasy
25
Nadežda Šugrová, SMER - SD
3 hlasy
26
Milan Benko, NEKA
3 hlasy
27
Matej Bórik, NEKA
3 hlasy
28
Róbert Gottlieb, NEKA
3 hlasy
29
Peter Šimkovič, NEKA
2 hlasy
30
Stanislav Rohoň, NEKA
2 hlasy
31
Ľubomír Vaňko, NEKA
2 hlasy
32
Juraj Antal, NEKA
2 hlasy
33
Július Morgoš, OKS, NOVA
2 hlasy
34
Tibor Adamko, NEKA
2 hlasy
35
Ľubomír Kolár, KSS
2 hlasy
36
Miroslav Herák, KSS
1 hlas
37
Jozef Kendra, KSS
1 hlas
38
František Kurhajec, ĽS-HZDS
1 hlas
39
Pavol Krišpinský, PD
1 hlas
40
Martin Tanevski, KSS
1 hlas
41
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
1 hlas
42
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
1 hlas
43
Zita Prívozníková, KSS
1 hlas
44
Milan Nemček, EDS
0 hlasov
45
Ján Mičko, KSS
0 hlasov
46
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
0 hlasov
47
Patrik Volentier, OKS, NOVA
0 hlasov
48
Marcel Vajzer, NP
0 hlasov
49
Oxana Tkáčová, NP
0 hlasov
50
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
0 hlasov
51
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
0 hlasov
52
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
0 hlasov
53
Danica Medvecká, KSS
0 hlasov
54
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
0 hlasov

Volebná účasť

19,08 %

Historický vývoj

29.10. 2022 82,18 %
04.11. 2017 1. kolo 43,68 %
09.11. 2013 1. kolo 19,08 %