Virtuálne voľby 2024
Rad okres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
65,63%
Rudolf Bauer KDS
18,75%
Ivan Kuhn OKS
5,21%
Jozef Holečko NEKA
4,17%
Dominika Palaščáková NOVA
2,08%
Lukáš Sisák KSS
2,08%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,04%
Jaroslav Džunko NEKA
1,04%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
0,00%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
54 hlasov
2
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
51 hlasov
3
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
41 hlasov
4
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
41 hlasov
5
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
39 hlasov
6
Mária Szuperák, SMK-MKP
36 hlasov
7
Csaba Furik, SMK-MKP
35 hlasov
8
Ladislav Illés, SMK-MKP
34 hlasov
9
József Kopasz, SMK-MKP
32 hlasov
10
László Farkas, SMK-MKP
32 hlasov
11
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
21 hlasov
12
Jana Mondiková, SMER - SD
15 hlasov
13
Jozef Horváth, SMER - SD
13 hlasov
14
Peter Pető, NEKA
8 hlasov
15
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
16
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
17
Juraj Sobek, SMER - SD
6 hlasov
18
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
5 hlasov
19
Štefan Duč, NEKA
4 hlasy
20
Michaela Kapustníková, NOVA
4 hlasy
21
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasy
22
Marek Čižmár, NEKA
3 hlasy
23
Iveta Kohanová, NEKA
3 hlasy
24
Terézia Kačová, NOVA
3 hlasy
25
Andrej Kocák, MS
3 hlasy
26
Miroslav Tóth, SMER - SD
2 hlasy
27
Štefan Tatranský, KSS
2 hlasy
28
Edita Anthony, SaS
2 hlasy
29
Katarína Mischurová, NEKA
2 hlasy
30
Miloš Ferko, NOVA
2 hlasy
31
Vladimír Juroš, MS
2 hlasy
32
Tibor Jánošík, NOVA
2 hlasy
33
Aneta Horváthová, EDS
2 hlasy
34
Martin Begala, NEKA
2 hlasy
35
Matúš Hada, KĽS
2 hlasy
36
Gejza Gore, NEKA
2 hlasy
37
Ladislav Szilágyi, SaS
2 hlasy
38
Vladimír Dvorový, SMER - SD
2 hlasy
39
Rastislav Petrovič, SMER - SD
1 hlas
40
Róbert Puci, SMER - SD
1 hlas
41
Ľudovít Tóth, SĽS
1 hlas
42
Jaroslav Konečný, NEKA
1 hlas
43
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
44
Juraj Selecký, NEKA
1 hlas
45
Jaroslav Soták, NEKA
1 hlas
46
Pavel Szijjártó, SĽS
1 hlas
47
František Tomko, NEKA
1 hlas
48
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
1 hlas
49
Ladislav Bodnár, NEKA
1 hlas
50
Ján Lukáč, SMS
1 hlas
51
Miloš Kubica, NEKA
1 hlas
52
Marián Kolesár, NEKA
1 hlas
53
František Kolbaský, ÚSVIT
1 hlas
54
Tichomír Kačo, NEKA
1 hlas
55
Magdaléna Haburová, NEKA
1 hlas
56
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlas
57
Ľubomír Bulla, NEKA
1 hlas
58
Zlatica Čeplíková, NEKA
1 hlas
59
Igor Balog, SRÚS
0 hlasov
60
Juliana Pašková, NEKA
0 hlasov
61
Mikuláš Balog, EDS
0 hlasov
62
Ján Tomáš, NEKA
0 hlasov
63
Robert Engel, NEKA
0 hlasov
64
Peter Figeľ, DS
0 hlasov
65
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
0 hlasov
66
Ľubomír Princík, NEKA
0 hlasov
67
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
0 hlasov

Volebná účasť

23,89 %

Historický vývoj

22,61 %

Historický vývoj

29.10. 2022 66,11 %
04.11. 2017 1. kolo 29,86 %
23.11. 2013 2. kolo 23,89 %
09.11. 2013 1. kolo 22,61 %