Kandidáti na predsedu VÚC

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
83,65%
Rudolf Bauer KDS
12,50%
Dominika Palaščáková NOVA
0,96%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,96%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
0,96%
Lukáš Sisák KSS
0,96%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
0,00%
Jaroslav Džunko NEKA
0,00%
Jozef Holečko NEKA
0,00%
Ivan Kuhn OKS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
78 hlasov
2
Attila Barkó, SMK-MKP
76 hlasov
3
Gábor Mihók, SMK-MKP
72 hlasov
4
Tibor Varga, SMK-MKP
71 hlasov
5
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
67 hlasov
6
Emil Ďurovčík, SMER - SD
18 hlasov
7
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
8
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
9
Branislav Sijka, NEKA
14 hlasov
10
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
11
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
12
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
13
Valéria Eľková, NEKA
9 hlasov
14
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
15
Jozef Makohus, SMER - SD
6 hlasov
16
František Farkaš, SMER - SD
4 hlasy
17
Rastislav Tomaš, KSS
3 hlasy
18
Rastislav Olexa, NEKA
3 hlasy
19
Imrich Balog, KĽS
3 hlasy
20
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
2 hlasy
21
Gabriel Timko, SMS
2 hlasy
22
Vladimíra Fortunová, KSS
2 hlasy
23
Ľubica Rošková, SMER - SD
2 hlasy
24
Viliam Zahorčák, SMER - SD
2 hlasy
25
Dagmara Balogová, KSS
2 hlasy
26
Jaroslava Špaková, DS
1 hlas
27
Ján Potocký, SMS
1 hlas
28
Andrea Sisák, NEKA
1 hlas
29
Milan Kaplan, NOVA
1 hlas
30
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
1 hlas
31
Juraj Jevin, SaS
1 hlas
32
Stanislav Gaľa, SNS
1 hlas
33
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
1 hlas
34
Ján Bednár, NOVA
1 hlas
35
Jaroslav Tokár, SRÚS
0 hlasov
36
Mária Uchnárová, SMS
0 hlasov
37
Pavol Valko, SMS
0 hlasov
38
Jaroslav Vaľo, SNS
0 hlasov
39
Miroslav Surmánek, NOVA
0 hlasov
40
Slavomír Žužo, MS
0 hlasov
41
Martin Stripai, SMS
0 hlasov
42
Milan Potocký, NEKA
0 hlasov
43
Oliver Petrík, NEKA
0 hlasov
44
Matúš Nameš, SNS
0 hlasov
45
Ján Mihalečko, SMER - SD
0 hlasov
46
Ján Mičuda, NEKA
0 hlasov
47
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
0 hlasov
48
Martin Magura, SMS
0 hlasov
49
Slavomír Kešeľ, SRÚS
0 hlasov
50
Jozef Jusko, ÚSVIT
0 hlasov
51
Jaroslav Ferenc, KĽS
0 hlasov
52
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
0 hlasov
53
Jana Cibereová, SMER - SD
0 hlasov
54
Tomáš Bubelíny, NOVA
0 hlasov
55
Juraj Brecko, KSS
0 hlasov

Volebná účasť

19,43 %

Historický vývoj

25,59 %

Historický vývoj

29.10. 2022 72,66 %
04.11. 2017 1. kolo 48,66 %
23.11. 2013 2. kolo 19,43 %
09.11. 2013 1. kolo 25,59 %