Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SMER - SD
44,57%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA,...
30,86%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
14,86%
Marián Herdel NEKA
5,14%
Peter Palko KSS
2,29%
Ľubomír Žabár NEKA
2,29%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Balčirák, NEKA
76 hlasov
2
Katarína Macháčková, NEKA
56 hlasov
3
Anna Záborská, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
39 hlasov
4
Jozef Stopka, SMER - SD
33 hlasov
5
Eleonóra Porubcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
33 hlasov
6
Vojtech Čičmanec, NEKA
33 hlasov
7
Tomáš Kozák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
32 hlasov
8
Ján Bodnár, SMER - SD
32 hlasov
9
Mohamed Hemza, SMER - SD
31 hlasov
10
Jozef Vrábeľ, NEKA
29 hlasov
11
Ján Belanský, NEKA
29 hlasov
12
Gabriel Šimko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
29 hlasov
13
Štefan Gaman, SMER - SD
29 hlasov
14
Milan Dérer, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
29 hlasov
15
Štefan Mjartan, SMER - SD
29 hlasov
16
Viera Beňová, NEKA
27 hlasov
17
Dana Melišková, NEKA
27 hlasov
18
Ján Cipov, SMER - SD
27 hlasov
19
Róbert Hekl, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
26 hlasov
20
Silvia Siváková Nemcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
23 hlasov
21
Ivana Hromádková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
22 hlasov
22
Dušan Ďuriš, SMER - SD
21 hlasov
23
Ivan Vaňo, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
21 hlasov
24
Miroslav Žiak, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
20 hlasov
25
Vladimíra Ďuračková, NEKA
20 hlasov
26
Vojtech Bartoš, NEKA
19 hlasov
27
Richard Takáč, SMER - SD
19 hlasov
28
František Tám, SMER - SD
18 hlasov
29
Helena Dadíková, NEKA
18 hlasov
30
Martin Lukačovič, SMER - SD
17 hlasov
31
Dušan Šimka, NEKA
16 hlasov
32
Anton Špeťko, NEKA
16 hlasov
33
Ľuboš Maxina, NEKA
15 hlasov
34
Ján Dobrovodský, NEKA
14 hlasov
35
Jaroslav Hanzel, NEKA
14 hlasov
36
Róbert Frimmel, NEKA
14 hlasov
37
Viliam Kurbel, NEKA
13 hlasov
38
Peter Juríček, NEKA
12 hlasov
39
Jozef Meluš, NEKA
12 hlasov
40
Miloš Cúcik, NEKA
11 hlasov
41
Petra Kobetičová, NEKA
11 hlasov
42
Roman Hlaváč, NEKA
10 hlasov
43
Vladimír Petráš, SNS
9 hlasov
44
Jozef Vážny, ĽS-HZDS
8 hlasov
45
Ján Mokrý, SNS
8 hlasov
46
Emil Divéky, SNS
7 hlasov
47
Milan Bureš, KSS
5 hlasov
48
Marián Mikula, KSS
5 hlasov
49
Vladimír Buzalka, NEKA
5 hlasov
50
Mária Luprichová, SNS
5 hlasov
51
Róbert Štrbák, ĽS-HZDS
5 hlasov
52
Štefan Škríp, SNS
5 hlasov
53
Viera Masaryková, NEKA
5 hlasov
54
Andrej Plachý, KSS
4 hlasy
55
Patrícia Grófová, NEKA
4 hlasy
56
Marek Daniš, ĽS-HZDS
4 hlasy
57
Miroslav Samiec, KSS
4 hlasy
58
Jana Červienková, NEKA
3 hlasy
59
Branislav Ondruška, SNS
3 hlasy
60
Marek Michalovič, NEKA
2 hlasy
61
Jaroslav Daniš, DOST
2 hlasy
62
Anton Turčan, KSS
2 hlasy
63
Miroslav Valach, KSS
2 hlasy
64
Jozef Škadra, SNS
1 hlas
65
Augustín Jozef Lang, SNS
1 hlas
66
Zuzana Kútna, SMS
1 hlas
67
Ľudovít Vojtko, SNS
1 hlas
68
Jozef Zubák, DOST
1 hlas
69
Boris Borovica, SNS
1 hlas
70
Adriána Svitková, SMS
0 hlasov

Volebná účasť

16,26 %

Historický vývoj

29.10. 2022 51,57 %
04.11. 2017 1. kolo 31,57 %
09.11. 2013 1. kolo 16,26 %