Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
37,58%
Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD,...
33,56%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
16,78%
Karol Konárik SNS
6,71%
Ondrej Binder NEKA
1,34%
Jaroslav Sekerka KSS
1,34%
Pavel Chovanec ÚSVIT
1,34%
Andrea Jenčíková NP
0,67%
Jozef Sásik SĽS
0,67%
Ladislav Fízik ASV
0,00%
Emil Samko KĽS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
54 hlasov
2
Ivan Kostúr, KSS
43 hlasov
3
Karol Konárik, SNS
34 hlasov
4
Ľubomír Motyčka, NEKA
33 hlasov
5
Peter Gogola, NEKA
31 hlasov
6
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
29 hlasov
7
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
27 hlasov
8
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
26 hlasov
9
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
25 hlasov
10
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
23 hlasov
11
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
21 hlasov
12
Jaroslav Maslen, NEKA
20 hlasov
13
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
14
Janka Slobodníková, SĽS
17 hlasov
15
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
17 hlasov
16
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
16 hlasov
17
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
16 hlasov
18
Jaroslav Kuracina, NEKA
16 hlasov
19
Pavol Svetlík, SNS
15 hlasov
20
Ján Chladný, KDS
15 hlasov
21
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
14 hlasov
22
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
14 hlasov
23
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
24
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
12 hlasov
25
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
12 hlasov
26
Iveta Majerová, NEKA
10 hlasov
27
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
10 hlasov
28
Michal Rusko, NEKA
10 hlasov
29
Vladimír Sklenka, NEKA
9 hlasov
30
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
9 hlasov
31
Ján Jambrich, SĽS
8 hlasov
32
Jaroslav Sekerka, KSS
7 hlasov
33
Martin Baník, KDS
7 hlasov
34
Zdena Bienska, SĽS
6 hlasov
35
Ľubomír Šesták, NEKA
6 hlasov
36
Miloš Horný, SMS
6 hlasov
37
Simon Barth, SMS
6 hlasov
38
Andrej Sliacky, SMS
5 hlasov
39
Peter Rusnák, NEKA
5 hlasov
40
Jozef Sásik, SĽS
5 hlasov
41
Peter Majerský, KSS
5 hlasov
42
Igor Donoval, ASV
5 hlasov
43
Milan Prašovský, SĽS
4 hlasy
44
Teodor Bindas, SMS
4 hlasy
45
Jozef Smekal, NEKA
4 hlasy
46
Branislav Slaný, NEKA
4 hlasy
47
Ľubomír Piterka, NEKA
3 hlasy
48
Daniela Baranová, MOST - HÍD
3 hlasy
49
Lukáš Ginič, SMS
3 hlasy
50
Roman Štrba, SĽS
2 hlasy
51
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
2 hlasy
52
Svetozár Tomič, SMS
2 hlasy
53
Janka Slaná, NEKA
2 hlasy
54
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
2 hlasy
55
Jaroslava Miklóšová, SMS
2 hlasy
56
Vladimír Rosinský, SĽS
1 hlas
57
Augustín Richtárech, OKS
1 hlas
58
Juraj Remšík, SMS
1 hlas
59
Karol Jadáš, KDS
1 hlas
60
Dana Hríbiková, OKS
1 hlas
61
Igor Ďurana, SĽS
1 hlas
62
Róbert Huran, NEKA
0 hlasov

Volebná účasť

25,20 %

Historický vývoj

20,64 %

Historický vývoj

29.10. 2022 52,21 %
04.11. 2017 1. kolo 49,60 %
23.11. 2013 2. kolo 25,20 %
09.11. 2013 1. kolo 20,64 %