Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica SMER - SD
65,54%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
24,32%
Peter Oremus NEKA
7,43%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
1,35%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
0,68%
Robert Dick MS
0,68%
Viliam Mokraň KĽS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
60 hlasov
2
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
47 hlasov
3
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
40 hlasov
4
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
38 hlasov
5
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
35 hlasov
6
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
32 hlasov
7
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
30 hlasov
8
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
27 hlasov
9
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
22 hlasov
10
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
21 hlasov
11
Peter Oremus, NEKA
21 hlasov
12
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
21 hlasov
13
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
20 hlasov
14
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
19 hlasov
15
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
19 hlasov
16
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
18 hlasov
17
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
18 hlasov
18
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
18 hlasov
19
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
17 hlasov
20
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
17 hlasov
21
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
16 hlasov
22
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
15 hlasov
23
Ladislav Prešinský, NEKA
13 hlasov
24
Eva Antošová, SNS
13 hlasov
25
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
26
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
27
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
28
Juraj Uhrín, SĽS
11 hlasov
29
Martin Mikuláš, SNS
10 hlasov
30
Vladimír Lauko, SNS
10 hlasov
31
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
10 hlasov
32
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
10 hlasov
33
Ivan Habiňák, SNS
10 hlasov
34
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
35
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
36
Róbert Balkó, SMK-MKP
9 hlasov
37
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
38
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
8 hlasov
39
Anton Žikla, KSS
7 hlasov
40
Anna Čagalová, SNS
7 hlasov
41
Miloslav Horka, SNS
7 hlasov
42
Jozef Čapla, SNS
6 hlasov
43
Milan Greguš, SNS
6 hlasov
44
Pavol Otepka, ASV
6 hlasov
45
Eduard Kolesár, ASV
6 hlasov
46
Ivana Matušková, SMS
5 hlasov
47
Oľga Froncová, SNS
5 hlasov
48
Miroslav Timko, KSS
5 hlasov
49
Oľga Otrasová, KSS
5 hlasov
50
Milan Chalachan, SMS
5 hlasov
51
Stanislav Hamar, SNS
5 hlasov
52
Jozef Šiška, KSS
4 hlasy
53
Juraj Gajdoš, SNS
4 hlasy
54
Peter Spišiak, NaS - ns
4 hlasy
55
Pavol Dávid, SMS
4 hlasy
56
Milena Candráková, KSS
4 hlasy
57
Dušan Janek, KSS
3 hlasy
58
Andrea Samková, KĽS
3 hlasy
59
Lenka Slováčiková, NaS - ns
3 hlasy
60
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
3 hlasy
61
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
62
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
3 hlasy
63
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
3 hlasy
64
Ján Kollár, KSS
2 hlasy
65
Jaroslav Lopata, KSS
2 hlasy
66
Pavol Leštinský, KSS
2 hlasy
67
Marta Miklošková, KDS
2 hlasy
68
Vladislav Borík, SOĽ
1 hlas
69
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
1 hlas
70
Viliam Mokraň, KĽS
1 hlas
71
Jaroslav Lörinčík, KSS
1 hlas
72
Miloslav Slováčik, NaS - ns
0 hlasov
73
Ondrej Ňorba, KSS
0 hlasov

Volebná účasť

16,31 %

Historický vývoj

16,83 %

Historický vývoj

29.10. 2022 53,89 %
04.11. 2017 1. kolo 30,61 %
23.11. 2013 2. kolo 16,31 %
09.11. 2013 1. kolo 16,83 %