Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
45,95%
Dominika Palaščáková NOVA
30,63%
Rudolf Bauer KDS
15,77%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,35%
Jaroslav Džunko NEKA
1,35%
Jozef Holečko NEKA
1,35%
Lukáš Sisák KSS
1,35%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
0,90%
Ivan Kuhn OKS
0,90%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,45%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Petro, SMER - SD
163 hlasov
2
Dominika Palaščáková, NOVA
104 hlasov
3
Vojtech Staňo, SMER - SD
36 hlasov
4
Imrich Kohút, SĽS
35 hlasov
5
Peter Papáč, KSS
31 hlasov
6
Jozef Konkoly, SMER - SD
26 hlasov
7
Radoslav Šimko, SNS
26 hlasov
8
Ľubomír Šimko, SMER - SD
26 hlasov
9
Michal Rečka, SMER - SD
21 hlasov
10
Viktor Dulina, NEKA
19 hlasov
11
Monika Bérešová, SZS
13 hlasov
12
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
13
Slavomír Horváth, SNS
11 hlasov
14
Ján Bačo, SĽS
10 hlasov
15
Ján Marton, NOVA
10 hlasov
16
Miroslav Bačenko, NEKA
9 hlasov
17
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
18
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
19
Ľubica Holováčová, SĽS
8 hlasov
20
Božena Letková, NEKA
7 hlasov
21
Ján Mikloš, KSS
7 hlasov
22
Monika Vargová, SNS
7 hlasov
23
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
24
Ladislav Vojtko, KSS
6 hlasov
25
Peter Palaščák, SOĽ
6 hlasov
26
Alexander Bimbo, SRÚS
5 hlasov
27
Elena Majancsíková, SĽS
5 hlasov
28
Ivan Buchla, SNS
5 hlasov
29
Martin Baltes, SĽS
5 hlasov
30
Viliam Bačo, NEKA
5 hlasov
31
Roman Horváth, SRÚS
5 hlasov
32
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
33
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasy
34
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasy
35
Róbert Šándor, NEKA
4 hlasy
36
Ján Stanislav, SNS
4 hlasy
37
Miloš Barcal, NEKA
4 hlasy
38
Ladislav Bartók, NEKA
4 hlasy
39
Jozef Koňa, SĽS
4 hlasy
40
Karol Dzugas, NEKA
4 hlasy
41
István Zachariaš, SMK-MKP
3 hlasy
42
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
3 hlasy
43
Marián Tóth, SaS
3 hlasy
44
Róbert Čarny, SNS
3 hlasy
45
Vladimír Popovič, SMS
3 hlasy
46
László Iván, SMK-MKP
3 hlasy
47
Július Grulyo, NEKA
3 hlasy
48
Ivan Hriczko, NEKA
2 hlasy
49
Jozef Tischler, SĽS
2 hlasy
50
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasy
51
Anton Medvec, NEKA
2 hlasy
52
Františka Kočišová, SĽS
2 hlasy
53
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
2 hlasy
54
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
2 hlasy
55
Jozef Holečko, NEKA
1 hlas
56
Marián Kertész, PD
1 hlas
57
Ján Kokarda, NEKA
1 hlas
58
Anton Király, SMK-MKP
0 hlasov
59
Jenő Csoltkó, NEKA
0 hlasov
60
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
0 hlasov
61
László Köteles, SMK-MKP
0 hlasov

Volebná účasť

26,73 %

Historický vývoj

34,77 %

Historický vývoj

29.10. 2022 57,99 %
04.11. 2017 1. kolo 43,05 %
23.11. 2013 2. kolo 26,73 %
09.11. 2013 1. kolo 34,77 %