Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
62,50%
Rudolf Bauer KDS
21,25%
Lukáš Sisák KSS
6,25%
Dominika Palaščáková NOVA
5,00%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,75%
Jozef Holečko NEKA
1,25%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,00%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
0,00%
Jaroslav Džunko NEKA
0,00%
Ivan Kuhn OKS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vladimír Dvorový, SMER - SD
30 hlasov
2
Juraj Sobek, SMER - SD
28 hlasov
3
Jana Mondiková, SMER - SD
25 hlasov
4
Róbert Puci, SMER - SD
25 hlasov
5
Marián Kolesár, NEKA
18 hlasov
6
Marek Čižmár, NEKA
18 hlasov
7
Štefan Duč, NEKA
16 hlasov
8
Juliana Pašková, NEKA
15 hlasov
9
Rastislav Petrovič, SMER - SD
15 hlasov
10
Ladislav Bodnár, NEKA
13 hlasov
11
Tichomír Kačo, NEKA
13 hlasov
12
Miroslav Tóth, SMER - SD
12 hlasov
13
František Tomko, NEKA
12 hlasov
14
Juraj Selecký, NEKA
11 hlasov
15
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
16
Gejza Gore, NEKA
11 hlasov
17
Martin Begala, NEKA
11 hlasov
18
Magdaléna Haburová, NEKA
10 hlasov
19
Jozef Horváth, SMER - SD
10 hlasov
20
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
21
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
22
Jaroslav Soták, NEKA
7 hlasov
23
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
24
Jaroslav Konečný, NEKA
6 hlasov
25
Ján Tomáš, NEKA
6 hlasov
26
Iveta Kohanová, NEKA
6 hlasov
27
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
5 hlasov
28
Štefan Tatranský, KSS
5 hlasov
29
Peter Figeľ, DS
4 hlasy
30
Ľubomír Bulla, NEKA
4 hlasy
31
Zlatica Čeplíková, NEKA
4 hlasy
32
Terézia Kačová, NOVA
4 hlasy
33
Ľubomír Princík, NEKA
4 hlasy
34
Ladislav Szilágyi, SaS
4 hlasy
35
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasy
36
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
3 hlasy
37
Miloš Kubica, NEKA
3 hlasy
38
Katarína Mischurová, NEKA
3 hlasy
39
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
40
Igor Balog, SRÚS
2 hlasy
41
Robert Engel, NEKA
2 hlasy
42
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlas
43
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlas
44
Edita Anthony, SaS
1 hlas
45
Mikuláš Balog, EDS
1 hlas
46
Miloš Ferko, NOVA
1 hlas
47
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlas
48
Ján Lukáč, SMS
1 hlas
49
Aneta Horváthová, EDS
1 hlas
50
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
1 hlas
51
Peter Pető, NEKA
1 hlas
52
Andrej Kocák, MS
1 hlas
53
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
54
Vladimír Juroš, MS
1 hlas
55
František Kolbaský, ÚSVIT
0 hlasov
56
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
0 hlasov
57
Ľudovít Tóth, SĽS
0 hlasov
58
József Kopasz, SMK-MKP
0 hlasov
59
László Farkas, SMK-MKP
0 hlasov
60
Mária Szuperák, SMK-MKP
0 hlasov
61
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
0 hlasov
62
Pavel Szijjártó, SĽS
0 hlasov
63
Csaba Furik, SMK-MKP
0 hlasov
64
Matúš Hada, KĽS
0 hlasov
65
Michaela Kapustníková, NOVA
0 hlasov
66
Ladislav Illés, SMK-MKP
0 hlasov
67
Tibor Jánošík, NOVA
0 hlasov

Volebná účasť

7,18 %

Historický vývoj

13,57 %

Historický vývoj

29.10. 2022 66,77 %
04.11. 2017 1. kolo 17,87 %
23.11. 2013 2. kolo 7,18 %
09.11. 2013 1. kolo 13,57 %