Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
50,00%
Rudolf Bauer KDS
35,00%
Dominika Palaščáková NOVA
5,00%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
5,00%
Jaroslav Džunko NEKA
5,00%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
0,00%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,00%
Jozef Holečko NEKA
0,00%
Lukáš Sisák KSS
0,00%
Ivan Kuhn OKS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Valéria Eľková, NEKA
11 hlasov
2
Viliam Zahorčák, SMER - SD
9 hlasov
3
Emil Ďurovčík, SMER - SD
7 hlasov
4
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
5
Ján Mihalečko, SMER - SD
6 hlasov
6
Ľubica Rošková, SMER - SD
5 hlasov
7
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
8
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
9
František Farkaš, SMER - SD
5 hlasov
10
Jozef Makohus, SMER - SD
3 hlasy
11
Martin Stripai, SMS
3 hlasy
12
Miroslav Surmánek, NOVA
3 hlasy
13
Gábor Mihók, SMK-MKP
3 hlasy
14
Jaroslav Vaľo, SNS
2 hlasy
15
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
2 hlasy
16
Rastislav Olexa, NEKA
2 hlasy
17
Jana Cibereová, SMER - SD
2 hlasy
18
Oliver Petrík, NEKA
2 hlasy
19
Milan Kaplan, NOVA
1 hlas
20
Juraj Jevin, SaS
1 hlas
21
Branislav Sijka, NEKA
1 hlas
22
Jozef Jusko, ÚSVIT
1 hlas
23
Attila Barkó, SMK-MKP
1 hlas
24
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
1 hlas
25
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlas
26
Vladimíra Fortunová, KSS
1 hlas
27
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlas
28
Slavomír Žužo, MS
0 hlasov
29
Rastislav Tomaš, KSS
0 hlasov
30
Andrea Sisák, NEKA
0 hlasov
31
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
0 hlasov
32
Tibor Varga, SMK-MKP
0 hlasov
33
Pavol Valko, SMS
0 hlasov
34
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
0 hlasov
35
Mária Uchnárová, SMS
0 hlasov
36
Jaroslava Špaková, DS
0 hlasov
37
Ján Mičuda, NEKA
0 hlasov
38
Gabriel Timko, SMS
0 hlasov
39
Jaroslav Tokár, SRÚS
0 hlasov
40
Milan Potocký, NEKA
0 hlasov
41
Ján Potocký, SMS
0 hlasov
42
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
0 hlasov
43
Matúš Nameš, SNS
0 hlasov
44
Imrich Balog, KĽS
0 hlasov
45
Martin Magura, SMS
0 hlasov
46
Slavomír Kešeľ, SRÚS
0 hlasov
47
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
0 hlasov
48
Stanislav Gaľa, SNS
0 hlasov
49
Jaroslav Ferenc, KĽS
0 hlasov
50
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
0 hlasov
51
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
0 hlasov
52
Tomáš Bubelíny, NOVA
0 hlasov
53
Juraj Brecko, KSS
0 hlasov
54
Ján Bednár, NOVA
0 hlasov
55
Dagmara Balogová, KSS
0 hlasov

Volebná účasť

16,44 %

Historický vývoj

14,47 %

Historický vývoj

29.10. 2022 34,17 %
04.11. 2017 1. kolo 43,97 %
23.11. 2013 2. kolo 16,44 %
09.11. 2013 1. kolo 14,47 %