Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
40,35%
Rudolf Bauer KDS
29,24%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
11,11%
Dominika Palaščáková NOVA
7,02%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
4,09%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,92%
Jaroslav Džunko NEKA
2,92%
Ivan Kuhn OKS
1,17%
Jozef Holečko NEKA
0,58%
Lukáš Sisák KSS
0,58%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Konečný, NEKA
65 hlasov
2
Peter Figeľ, DS
46 hlasov
3
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
42 hlasov
4
Igor Balog, SRÚS
39 hlasov
5
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
37 hlasov
6
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
37 hlasov
7
Marek Čižmár, NEKA
34 hlasov
8
Juraj Sobek, SMER - SD
31 hlasov
9
Ján Tomáš, NEKA
30 hlasov
10
Katarína Mischurová, NEKA
29 hlasov
11
Jana Mondiková, SMER - SD
25 hlasov
12
Juraj Selecký, NEKA
23 hlasov
13
Miroslav Tóth, SMER - SD
22 hlasov
14
Vladimír Dvorový, SMER - SD
21 hlasov
15
Marián Kolesár, NEKA
18 hlasov
16
Štefan Duč, NEKA
17 hlasov
17
Ľubomír Bulla, NEKA
16 hlasov
18
Martin Begala, NEKA
16 hlasov
19
Magdaléna Haburová, NEKA
15 hlasov
20
Róbert Puci, SMER - SD
12 hlasov
21
Ladislav Bodnár, NEKA
11 hlasov
22
Juliana Pašková, NEKA
11 hlasov
23
Zlatica Čeplíková, NEKA
11 hlasov
24
Jaroslav Soták, NEKA
11 hlasov
25
Tichomír Kačo, NEKA
10 hlasov
26
Andrej Kocák, MS
10 hlasov
27
Gejza Gore, NEKA
9 hlasov
28
Terézia Kačová, NOVA
9 hlasov
29
Rastislav Petrovič, SMER - SD
9 hlasov
30
Ján Lukáč, SMS
8 hlasov
31
Vladimír Juroš, MS
8 hlasov
32
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
7 hlasov
33
Martin Galgoczy, NEKA
7 hlasov
34
Ľubomír Princík, NEKA
7 hlasov
35
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
6 hlasov
36
Štefan Tatranský, KSS
6 hlasov
37
František Tomko, NEKA
6 hlasov
38
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
39
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasy
40
Ľudovít Tóth, SĽS
4 hlasy
41
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasy
42
Jozef Horváth, SMER - SD
4 hlasy
43
Iveta Kohanová, NEKA
3 hlasy
44
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
45
Peter Pető, NEKA
3 hlasy
46
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
3 hlasy
47
Mikuláš Balog, EDS
3 hlasy
48
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasy
49
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
50
Miloš Ferko, NOVA
2 hlasy
51
Robert Engel, NEKA
2 hlasy
52
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasy
53
Tibor Jánošík, NOVA
2 hlasy
54
Ladislav Illés, SMK-MKP
2 hlasy
55
Aneta Horváthová, EDS
2 hlasy
56
Miloš Kubica, NEKA
2 hlasy
57
Matúš Hada, KĽS
1 hlas
58
Ladislav Szilágyi, SaS
1 hlas
59
László Farkas, SMK-MKP
1 hlas
60
Csaba Furik, SMK-MKP
1 hlas
61
Edita Anthony, SaS
1 hlas
62
Pavel Szijjártó, SĽS
0 hlasov
63
Mária Szuperák, SMK-MKP
0 hlasov
64
Michaela Kapustníková, NOVA
0 hlasov
65
František Kolbaský, ÚSVIT
0 hlasov
66
József Kopasz, SMK-MKP
0 hlasov
67
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
0 hlasov

Volebná účasť

7,36 %

Historický vývoj

13,82 %

Historický vývoj

29.10. 2022 49,83 %
04.11. 2017 1. kolo 25,06 %
23.11. 2013 2. kolo 7,36 %
09.11. 2013 1. kolo 13,82 %