Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
57,53%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
26,03%
Igor Ryban NEKA
13,70%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
2,74%
Juraj Pavlovič KSS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Rastislav Ďuriník, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
21 hlasov
2
Andrej Sočuvka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
18 hlasov
3
Štefan Zelník, SNS
15 hlasov
4
Igor Choma, SMER - SD
15 hlasov
5
Patrik Groma, NEKA
15 hlasov
6
Emil Rafaj, SNS
15 hlasov
7
Ladislav Štefanec, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
8
Igor Liška, SMER - SD
14 hlasov
9
Peter Dobeš, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
10
Marian Hurík, OKS, NOVA
13 hlasov
11
Martin Kapitulík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
12
Jaroslav Dvorský, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
13
Ľubomír Bažík, OKS, NOVA
12 hlasov
14
Jozef Štrba, SMER - SD
12 hlasov
15
Peter Ničík, OKS, NOVA
11 hlasov
16
Juraj Popluhár, SMER - SD
11 hlasov
17
Jozef Machyna, SMER - SD
11 hlasov
18
Jana Rojková, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
19
Dana Veveričíková, SNS
10 hlasov
20
Branislav Bačík, SMER - SD
10 hlasov
21
Martin Barčík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
22
Andrej Filip, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
23
Pavel Pavlásek, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
24
Viliam Turský, SNS
9 hlasov
25
Vladimír Sadloň, SNS
9 hlasov
26
Pavol Čorba, SMER - SD
9 hlasov
27
Juraj Marko, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
28
Daniel Klačko, SNS
9 hlasov
29
Monika Kavecká, NEKA
8 hlasov
30
Robert Ficek, SMER - SD
8 hlasov
31
Milan Gavlák, ĽS-HZDS
8 hlasov
32
Mariana Bohačiaková, SNS
8 hlasov
33
Jozef Juriš, NEKA
8 hlasov
34
Michal Smolka, SNS
8 hlasov
35
Dušan Štadáni, NEKA
8 hlasov
36
Štefan Svetko, NEKA
8 hlasov
37
Anton Trnovec, SMER - SD
7 hlasov
38
Monika Dimitriadu, OKS, NOVA
7 hlasov
39
Peter Vajda, NEKA
7 hlasov
40
Ján Ďuriš, NEKA
6 hlasov
41
Milan Mrázik, 99%
6 hlasov
42
Slavomíra Brezovská, SMER - SD
6 hlasov
43
Rudolf Michalec, SMER - SD
6 hlasov
44
Ľubomír Sečkár, SMER - SD
6 hlasov
45
Ľubomír Ryant, SNS
6 hlasov
46
Soňa Miháliková, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
47
Milan Laurenčík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
48
Roman Repa, NEKA
6 hlasov
49
Marek Heinrich, NEKA
5 hlasov
50
Anton Štefko, SNS
5 hlasov
51
Jozef Papán, SMER - SD
5 hlasov
52
Jozef Badžgoň, OKS, NOVA
5 hlasov
53
Róbert Kašša, NEKA
5 hlasov
54
Juraj Petráš, OKS, NOVA
4 hlasy
55
Jaroslav Pecho, SNS
4 hlasy
56
Martin Hanuliak, NEKA
4 hlasy
57
Martin Babčan, NEKA
4 hlasy
58
Peter Mesároš, EDS
4 hlasy
59
Ivan Koterba, 99%
4 hlasy
60
Jaroslav Pechočiak, KSS
3 hlasy
61
Juraj Hamaj, NEKA
3 hlasy
62
Peter Miškus, EDS
3 hlasy
63
Vladislava Uhliariková, NP
2 hlasy
64
Milan Turčan, NEKA
2 hlasy
65
Peter Hroško, PD
2 hlasy
66
Peter Tarábek, SNS
2 hlasy
67
Martin Seč, NEKA
2 hlasy
68
Štefan Muchy, KSS
2 hlasy
69
Pavol Škorík, SĽS
1 hlas
70
Mária Sluková, MS
1 hlas
71
Boris Schubert, NEKA
1 hlas
72
Marian Orieščik, KSS
1 hlas
73
František Štefánik, KSS
0 hlasov
74
Vladimír Droppa, KSS
0 hlasov

Volebná účasť

18,08 %

Historický vývoj

29.10. 2022 51,40 %
04.11. 2017 1. kolo 31,72 %
09.11. 2013 1. kolo 18,08 %