Kandidáti na predsedu VÚC

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD,...
74,51%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
11,76%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
9,80%
Jaroslav Sekerka KSS
3,92%
Karol Konárik SNS
0,00%
Ondrej Binder NEKA
0,00%
Ladislav Fízik ASV
0,00%
Andrea Jenčíková NP
0,00%
Emil Samko KĽS
0,00%
Pavel Chovanec ÚSVIT
0,00%
Jozef Sásik SĽS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
21 hlasov
2
Karol Konárik, SNS
20 hlasov
3
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
17 hlasov
4
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
5
Peter Gogola, NEKA
12 hlasov
6
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
11 hlasov
7
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
10 hlasov
8
Ľubomír Motyčka, NEKA
10 hlasov
9
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
8 hlasov
10
Iveta Majerová, NEKA
7 hlasov
11
Pavol Svetlík, SNS
7 hlasov
12
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
7 hlasov
13
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
14
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
15
Ivan Kostúr, KSS
6 hlasov
16
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
6 hlasov
17
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
18
Jaroslav Kuracina, NEKA
5 hlasov
19
Ján Chladný, KDS
4 hlasy
20
Jaroslav Sekerka, KSS
4 hlasy
21
Michal Rusko, NEKA
3 hlasy
22
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasy
23
Martin Baník, KDS
3 hlasy
24
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
3 hlasy
25
Ľubomír Šesták, NEKA
3 hlasy
26
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasy
27
Peter Rusnák, NEKA
2 hlasy
28
Vladimír Sklenka, NEKA
2 hlasy
29
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasy
30
Jozef Smekal, NEKA
2 hlasy
31
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
32
Jaroslav Maslen, NEKA
2 hlasy
33
Peter Majerský, KSS
2 hlasy
34
Igor Donoval, ASV
2 hlasy
35
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasy
36
Róbert Huran, NEKA
2 hlasy
37
Ján Jambrich, SĽS
2 hlasy
38
Roman Štrba, SĽS
1 hlas
39
Janka Slobodníková, SĽS
1 hlas
40
Daniela Baranová, MOST - HÍD
1 hlas
41
Andrej Sliacky, SMS
1 hlas
42
Janka Slaná, NEKA
1 hlas
43
Svetozár Tomič, SMS
1 hlas
44
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
1 hlas
45
Juraj Remšík, SMS
1 hlas
46
Miloš Horný, SMS
1 hlas
47
Ľubomír Piterka, NEKA
1 hlas
48
Zdena Bienska, SĽS
1 hlas
49
Jozef Sásik, SĽS
1 hlas
50
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
0 hlasov
51
Karol Jadáš, KDS
0 hlasov
52
Dana Hríbiková, OKS
0 hlasov
53
Lukáš Ginič, SMS
0 hlasov
54
Igor Ďurana, SĽS
0 hlasov
55
Jaroslava Miklóšová, SMS
0 hlasov
56
Teodor Bindas, SMS
0 hlasov
57
Simon Barth, SMS
0 hlasov
58
Milan Prašovský, SĽS
0 hlasov
59
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
0 hlasov
60
Branislav Slaný, NEKA
0 hlasov
61
Augustín Richtárech, OKS
0 hlasov
62
Vladimír Rosinský, SĽS
0 hlasov

Volebná účasť

42,37 %

Historický vývoj

29,94 %

Historický vývoj

29.10. 2022 60,97 %
04.11. 2017 1. kolo 51,01 %
23.11. 2013 2. kolo 42,37 %
09.11. 2013 1. kolo 29,94 %