Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
71,73%
Rudolf Bauer KDS
13,43%
Dominika Palaščáková NOVA
3,18%
Jaroslav Džunko NEKA
2,83%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,47%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,77%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,77%
Lukáš Sisák KSS
1,41%
Jozef Holečko NEKA
0,71%
Ivan Kuhn OKS
0,71%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csaba Furik, SMK-MKP
289 hlasov
2
József Kopasz, SMK-MKP
219 hlasov
3
Mária Szuperák, SMK-MKP
214 hlasov
4
Ladislav Illés, SMK-MKP
210 hlasov
5
László Farkas, SMK-MKP
184 hlasov
6
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
164 hlasov
7
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
120 hlasov
8
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
105 hlasov
9
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
71 hlasov
10
Jozef Horváth, SMER - SD
62 hlasov
11
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
47 hlasov
12
Štefan Duč, NEKA
43 hlasov
13
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
33 hlasov
14
Jana Mondiková, SMER - SD
15 hlasov
15
Róbert Puci, SMER - SD
13 hlasov
16
Juraj Sobek, SMER - SD
11 hlasov
17
Tibor Jánošík, NOVA
11 hlasov
18
Peter Pető, NEKA
11 hlasov
19
Miroslav Tóth, SMER - SD
8 hlasov
20
Tichomír Kačo, NEKA
7 hlasov
21
František Tomko, NEKA
6 hlasov
22
Terézia Kačová, NOVA
6 hlasov
23
Edita Anthony, SaS
5 hlasov
24
Marek Čižmár, NEKA
5 hlasov
25
Magdaléna Haburová, NEKA
5 hlasov
26
Michaela Kapustníková, NOVA
5 hlasov
27
Rastislav Petrovič, SMER - SD
4 hlasy
28
Ľubomír Princík, NEKA
4 hlasy
29
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasy
30
Štefan Tatranský, KSS
3 hlasy
31
Igor Balog, SRÚS
3 hlasy
32
Ľudovít Tóth, SĽS
3 hlasy
33
Juraj Selecký, NEKA
3 hlasy
34
Marián Kolesár, NEKA
3 hlasy
35
Mikuláš Balog, EDS
3 hlasy
36
Vladimír Dvorový, SMER - SD
3 hlasy
37
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
3 hlasy
38
František Kolbaský, ÚSVIT
3 hlasy
39
Martin Begala, NEKA
2 hlasy
40
Ladislav Bodnár, NEKA
2 hlasy
41
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasy
42
Juliana Pašková, NEKA
2 hlasy
43
Vladimír Juroš, MS
2 hlasy
44
Pavel Szijjártó, SĽS
2 hlasy
45
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasy
46
Gejza Gore, NEKA
2 hlasy
47
Miloš Ferko, NOVA
2 hlasy
48
Martin Galgoczy, NEKA
2 hlasy
49
Jaroslav Konečný, NEKA
1 hlas
50
Miloš Kubica, NEKA
1 hlas
51
Zlatica Čeplíková, NEKA
1 hlas
52
Robert Engel, NEKA
1 hlas
53
Ladislav Szilágyi, SaS
1 hlas
54
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
55
Aneta Horváthová, EDS
1 hlas
56
Iveta Kohanová, NEKA
1 hlas
57
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
1 hlas
58
Katarína Mischurová, NEKA
1 hlas
59
Ján Lukáč, SMS
1 hlas
60
Peter Figeľ, DS
0 hlasov
61
Matúš Hada, KĽS
0 hlasov
62
Jaroslav Soták, NEKA
0 hlasov
63
Andrej Kocák, MS
0 hlasov
64
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
0 hlasov
65
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
0 hlasov
66
Ján Tomáš, NEKA
0 hlasov
67
Ľubomír Bulla, NEKA
0 hlasov

Volebná účasť

12,77 %

Historický vývoj

35,14 %

Historický vývoj

29.10. 2022 41,98 %
04.11. 2017 1. kolo 44,94 %
23.11. 2013 2. kolo 12,77 %
09.11. 2013 1. kolo 35,14 %