Kandidáti na predsedu VÚC

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD,...
49,27%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
22,93%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
17,07%
Ondrej Binder NEKA
2,93%
Karol Konárik SNS
2,44%
Ladislav Fízik ASV
2,44%
Jaroslav Sekerka KSS
1,95%
Emil Samko KĽS
0,49%
Pavel Chovanec ÚSVIT
0,49%
Andrea Jenčíková NP
0,00%
Jozef Sásik SĽS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
46 hlasov
2
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
43 hlasov
3
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
41 hlasov
4
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
41 hlasov
5
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
37 hlasov
6
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
36 hlasov
7
Karol Konárik, SNS
35 hlasov
8
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
35 hlasov
9
Ľubomír Motyčka, NEKA
34 hlasov
10
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
32 hlasov
11
Ján Chladný, KDS
31 hlasov
12
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
30 hlasov
13
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
29 hlasov
14
Peter Gogola, NEKA
28 hlasov
15
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
16
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
23 hlasov
17
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
22 hlasov
18
Vladimír Sklenka, NEKA
22 hlasov
19
Jaroslav Maslen, NEKA
21 hlasov
20
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
21 hlasov
21
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
22
Jozef Smekal, NEKA
19 hlasov
23
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
18 hlasov
24
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
18 hlasov
25
Martin Baník, KDS
17 hlasov
26
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
17 hlasov
27
Michal Rusko, NEKA
17 hlasov
28
Jaroslav Sekerka, KSS
15 hlasov
29
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
13 hlasov
30
Ľubomír Šesták, NEKA
11 hlasov
31
Peter Rusnák, NEKA
11 hlasov
32
Jaroslav Kuracina, NEKA
11 hlasov
33
Ivan Kostúr, KSS
10 hlasov
34
Teodor Bindas, SMS
10 hlasov
35
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
9 hlasov
36
Juraj Remšík, SMS
9 hlasov
37
Igor Donoval, ASV
9 hlasov
38
Peter Majerský, KSS
9 hlasov
39
Miloš Horný, SMS
9 hlasov
40
Pavol Svetlík, SNS
8 hlasov
41
Iveta Majerová, NEKA
7 hlasov
42
Zdena Bienska, SĽS
7 hlasov
43
Branislav Slaný, NEKA
7 hlasov
44
Ľubomír Piterka, NEKA
6 hlasov
45
Jozef Sásik, SĽS
6 hlasov
46
Janka Slobodníková, SĽS
5 hlasov
47
Andrej Sliacky, SMS
5 hlasov
48
Augustín Richtárech, OKS
5 hlasov
49
Janka Slaná, NEKA
5 hlasov
50
Karol Jadáš, KDS
5 hlasov
51
Svetozár Tomič, SMS
4 hlasy
52
Róbert Huran, NEKA
3 hlasy
53
Jaroslava Miklóšová, SMS
2 hlasy
54
Igor Ďurana, SĽS
2 hlasy
55
Roman Štrba, SĽS
2 hlasy
56
Daniela Baranová, MOST - HÍD
2 hlasy
57
Milan Prašovský, SĽS
1 hlas
58
Simon Barth, SMS
1 hlas
59
Dana Hríbiková, OKS
1 hlas
60
Ján Jambrich, SĽS
1 hlas
61
Vladimír Rosinský, SĽS
0 hlasov
62
Lukáš Ginič, SMS
0 hlasov

Volebná účasť

29,25 %

Historický vývoj

22,91 %

Historický vývoj

29.10. 2022 63,85 %
04.11. 2017 1. kolo 52,50 %
23.11. 2013 2. kolo 29,25 %
09.11. 2013 1. kolo 22,91 %