Kandidáti na predsedu VÚC

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
53,49%
Dominika Palaščáková NOVA
16,28%
Rudolf Bauer KDS
6,98%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
6,98%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
4,65%
Jozef Holečko NEKA
4,65%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,33%
Lukáš Sisák KSS
2,33%
Ivan Kuhn OKS
2,33%
Jaroslav Džunko NEKA
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Jánošík, NOVA
32 hlasov
2
Juraj Sobek, SMER - SD
18 hlasov
3
Michaela Kapustníková, NOVA
16 hlasov
4
Štefan Tatranský, KSS
15 hlasov
5
Jozef Horváth, SMER - SD
12 hlasov
6
Jana Mondiková, SMER - SD
12 hlasov
7
Miroslav Tóth, SMER - SD
9 hlasov
8
Miloš Kubica, NEKA
9 hlasov
9
Rastislav Petrovič, SMER - SD
7 hlasov
10
František Tomko, NEKA
7 hlasov
11
Vladimír Dvorový, SMER - SD
7 hlasov
12
Magdaléna Haburová, NEKA
6 hlasov
13
Tichomír Kačo, NEKA
5 hlasov
14
Juraj Selecký, NEKA
5 hlasov
15
František Kolbaský, ÚSVIT
4 hlasy
16
Róbert Puci, SMER - SD
4 hlasy
17
Štefan Duč, NEKA
4 hlasy
18
Marek Čižmár, NEKA
4 hlasy
19
Miloš Ferko, NOVA
3 hlasy
20
Marián Kolesár, NEKA
3 hlasy
21
Ľubomír Bulla, NEKA
3 hlasy
22
Terézia Kačová, NOVA
3 hlasy
23
Zlatica Čeplíková, NEKA
3 hlasy
24
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasy
25
Vladimír Juroš, MS
2 hlasy
26
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasy
27
Gejza Gore, NEKA
2 hlasy
28
Andrej Kocák, MS
2 hlasy
29
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
30
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
2 hlasy
31
Jaroslav Konečný, NEKA
2 hlasy
32
Ladislav Bodnár, NEKA
2 hlasy
33
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasy
34
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
2 hlasy
35
Peter Pető, NEKA
1 hlas
36
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlas
37
Juliana Pašková, NEKA
1 hlas
38
Ľubomír Princík, NEKA
1 hlas
39
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
40
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlas
41
Jaroslav Soták, NEKA
1 hlas
42
Ladislav Szilágyi, SaS
1 hlas
43
Ján Tomáš, NEKA
1 hlas
44
Edita Anthony, SaS
1 hlas
45
Katarína Mischurová, NEKA
1 hlas
46
Martin Begala, NEKA
1 hlas
47
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlas
48
Aneta Horváthová, EDS
1 hlas
49
Iveta Kohanová, NEKA
1 hlas
50
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlas
51
Igor Balog, SRÚS
0 hlasov
52
József Kopasz, SMK-MKP
0 hlasov
53
Mikuláš Balog, EDS
0 hlasov
54
Ľudovít Tóth, SĽS
0 hlasov
55
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
0 hlasov
56
Robert Engel, NEKA
0 hlasov
57
László Farkas, SMK-MKP
0 hlasov
58
Mária Szuperák, SMK-MKP
0 hlasov
59
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
0 hlasov
60
Peter Figeľ, DS
0 hlasov
61
Pavel Szijjártó, SĽS
0 hlasov
62
Csaba Furik, SMK-MKP
0 hlasov
63
Ján Lukáč, SMS
0 hlasov
64
Matúš Hada, KĽS
0 hlasov
65
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
0 hlasov
66
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
0 hlasov
67
Ladislav Illés, SMK-MKP
0 hlasov

Volebná účasť

10,38 %

Historický vývoj

17,24 %

Historický vývoj

29.10. 2022 35,31 %
04.11. 2017 1. kolo 26,51 %
23.11. 2013 2. kolo 10,38 %
09.11. 2013 1. kolo 17,24 %