Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD,...
35,53%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
28,43%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
13,71%
Karol Konárik SNS
9,14%
Ondrej Binder NEKA
6,09%
Ladislav Fízik ASV
3,05%
Jaroslav Sekerka KSS
2,54%
Jozef Sásik SĽS
1,02%
Andrea Jenčíková NP
0,51%
Emil Samko KĽS
0,00%
Pavel Chovanec ÚSVIT
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
73 hlasov
2
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
51 hlasov
3
Karol Konárik, SNS
49 hlasov
4
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
42 hlasov
5
Iveta Majerová, NEKA
37 hlasov
6
Vladimír Sklenka, NEKA
36 hlasov
7
Ľubomír Motyčka, NEKA
34 hlasov
8
Jaroslav Kuracina, NEKA
29 hlasov
9
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
28 hlasov
10
Peter Gogola, NEKA
28 hlasov
11
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
27 hlasov
12
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
13
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
26 hlasov
14
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
24 hlasov
15
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
24 hlasov
16
Pavol Svetlík, SNS
22 hlasov
17
Michal Rusko, NEKA
19 hlasov
18
Ján Chladný, KDS
19 hlasov
19
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
19 hlasov
20
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
18 hlasov
21
Jaroslav Maslen, NEKA
17 hlasov
22
Jozef Smekal, NEKA
17 hlasov
23
Igor Donoval, ASV
16 hlasov
24
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
16 hlasov
25
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
15 hlasov
26
Peter Rusnák, NEKA
15 hlasov
27
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
28
Ľubomír Piterka, NEKA
14 hlasov
29
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
12 hlasov
30
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
12 hlasov
31
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
12 hlasov
32
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
12 hlasov
33
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
10 hlasov
34
Peter Majerský, KSS
10 hlasov
35
Janka Slaná, NEKA
10 hlasov
36
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
10 hlasov
37
Jaroslava Miklóšová, SMS
10 hlasov
38
Juraj Remšík, SMS
9 hlasov
39
Jozef Sásik, SĽS
9 hlasov
40
Andrej Sliacky, SMS
9 hlasov
41
Janka Slobodníková, SĽS
9 hlasov
42
Zdena Bienska, SĽS
8 hlasov
43
Ľubomír Šesták, NEKA
7 hlasov
44
Roman Štrba, SĽS
6 hlasov
45
Simon Barth, SMS
6 hlasov
46
Teodor Bindas, SMS
6 hlasov
47
Svetozár Tomič, SMS
5 hlasov
48
Miloš Horný, SMS
5 hlasov
49
Branislav Slaný, NEKA
5 hlasov
50
Ivan Kostúr, KSS
4 hlasy
51
Igor Ďurana, SĽS
4 hlasy
52
Dana Hríbiková, OKS
4 hlasy
53
Lukáš Ginič, SMS
3 hlasy
54
Jaroslav Sekerka, KSS
3 hlasy
55
Róbert Huran, NEKA
3 hlasy
56
Milan Prašovský, SĽS
3 hlasy
57
Augustín Richtárech, OKS
2 hlasy
58
Ján Jambrich, SĽS
2 hlasy
59
Martin Baník, KDS
2 hlasy
60
Daniela Baranová, MOST - HÍD
1 hlas
61
Karol Jadáš, KDS
1 hlas
62
Vladimír Rosinský, SĽS
0 hlasov

Volebná účasť

29,70 %

Historický vývoj

22,25 %

Historický vývoj

29.10. 2022 54,62 %
04.11. 2017 1. kolo 41,16 %
23.11. 2013 2. kolo 29,70 %
09.11. 2013 1. kolo 22,25 %