Kandidáti na predsedu VÚC

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
67,74%
Rudolf Bauer KDS
10,75%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
6,45%
Jaroslav Džunko NEKA
6,45%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,69%
Lukáš Sisák KSS
2,69%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,61%
Dominika Palaščáková NOVA
1,08%
Jozef Holečko NEKA
0,54%
Ivan Kuhn OKS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER - SD
129 hlasov
2
Viliam Zahorčák, SMER - SD
93 hlasov
3
Ľubica Rošková, SMER - SD
70 hlasov
4
František Farkaš, SMER - SD
60 hlasov
5
Jana Cibereová, SMER - SD
57 hlasov
6
Ján Mihalečko, SMER - SD
50 hlasov
7
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
34 hlasov
8
Jozef Makohus, SMER - SD
33 hlasov
9
Valéria Eľková, NEKA
33 hlasov
10
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
27 hlasov
11
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
25 hlasov
12
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
24 hlasov
13
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
24 hlasov
14
Oliver Petrík, NEKA
23 hlasov
15
Milan Potocký, NEKA
19 hlasov
16
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
17
Juraj Brecko, KSS
16 hlasov
18
Branislav Sijka, NEKA
15 hlasov
19
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
15 hlasov
20
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
21
Stanislav Gaľa, SNS
11 hlasov
22
Rastislav Olexa, NEKA
11 hlasov
23
Dagmara Balogová, KSS
8 hlasov
24
Ján Mičuda, NEKA
7 hlasov
25
Vladimíra Fortunová, KSS
7 hlasov
26
Imrich Balog, KĽS
6 hlasov
27
Ján Potocký, SMS
6 hlasov
28
Jaroslava Špaková, DS
5 hlasov
29
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
30
Martin Stripai, SMS
5 hlasov
31
Andrea Sisák, NEKA
5 hlasov
32
Rastislav Tomaš, KSS
5 hlasov
33
Jaroslav Vaľo, SNS
5 hlasov
34
Milan Kaplan, NOVA
5 hlasov
35
Juraj Jevin, SaS
4 hlasy
36
Pavol Valko, SMS
4 hlasy
37
Matúš Nameš, SNS
4 hlasy
38
Tomáš Bubelíny, NOVA
4 hlasy
39
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
4 hlasy
40
Miroslav Surmánek, NOVA
4 hlasy
41
Mária Uchnárová, SMS
3 hlasy
42
Tibor Varga, SMK-MKP
3 hlasy
43
Martin Magura, SMS
3 hlasy
44
Slavomír Žužo, MS
3 hlasy
45
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
3 hlasy
46
Jaroslav Ferenc, KĽS
3 hlasy
47
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
3 hlasy
48
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
3 hlasy
49
Gabriel Timko, SMS
2 hlasy
50
Jaroslav Tokár, SRÚS
1 hlas
51
Jozef Jusko, ÚSVIT
1 hlas
52
Gábor Mihók, SMK-MKP
0 hlasov
53
Ján Bednár, NOVA
0 hlasov
54
Attila Barkó, SMK-MKP
0 hlasov
55
Slavomír Kešeľ, SRÚS
0 hlasov

Volebná účasť

13,14 %

Historický vývoj

21,24 %

Historický vývoj

29.10. 2022 53,81 %
04.11. 2017 1. kolo 30,27 %
23.11. 2013 2. kolo 13,14 %
09.11. 2013 1. kolo 21,24 %