Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
51,28%
Igor Ryban NEKA
25,64%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
11,54%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
6,41%
Juraj Pavlovič KSS
5,13%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Vajda, NEKA
40 hlasov
2
Juraj Popluhár, SMER - SD
21 hlasov
3
Mariana Bohačiaková, SNS
18 hlasov
4
Štefan Svetko, NEKA
15 hlasov
5
Jozef Štrba, SMER - SD
14 hlasov
6
Štefan Zelník, SNS
13 hlasov
7
Róbert Kašša, NEKA
13 hlasov
8
Patrik Groma, NEKA
13 hlasov
9
Pavol Čorba, SMER - SD
12 hlasov
10
Dušan Štadáni, NEKA
12 hlasov
11
Emil Rafaj, SNS
12 hlasov
12
Igor Choma, SMER - SD
11 hlasov
13
Milan Laurenčík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
14
Martin Kapitulík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
15
Igor Liška, SMER - SD
10 hlasov
16
Juraj Hamaj, NEKA
10 hlasov
17
Martin Barčík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
18
Dana Veveričíková, SNS
10 hlasov
19
Robert Ficek, SMER - SD
9 hlasov
20
Jozef Papán, SMER - SD
9 hlasov
21
Michal Smolka, SNS
9 hlasov
22
Monika Kavecká, NEKA
9 hlasov
23
Roman Repa, NEKA
8 hlasov
24
Ján Ďuriš, NEKA
8 hlasov
25
Milan Mrázik, 99%
8 hlasov
26
Ľubomír Sečkár, SMER - SD
7 hlasov
27
Rudolf Michalec, SMER - SD
7 hlasov
28
Vladislava Uhliariková, NP
7 hlasov
29
Branislav Bačík, SMER - SD
7 hlasov
30
Martin Hanuliak, NEKA
7 hlasov
31
Jozef Badžgoň, OKS, NOVA
6 hlasov
32
Ľubomír Bažík, OKS, NOVA
6 hlasov
33
Anton Štefko, SNS
6 hlasov
34
Rastislav Ďuriník, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
35
Boris Schubert, NEKA
6 hlasov
36
Peter Miškus, EDS
6 hlasov
37
Peter Hroško, PD
6 hlasov
38
Andrej Filip, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
39
Marian Orieščik, KSS
6 hlasov
40
Marek Heinrich, NEKA
6 hlasov
41
Daniel Klačko, SNS
5 hlasov
42
Martin Babčan, NEKA
5 hlasov
43
Anton Trnovec, SMER - SD
5 hlasov
44
Jaroslav Dvorský, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
45
Peter Ničík, OKS, NOVA
5 hlasov
46
Marian Hurík, OKS, NOVA
5 hlasov
47
Jozef Juriš, NEKA
5 hlasov
48
Monika Dimitriadu, OKS, NOVA
4 hlasy
49
Pavel Pavlásek, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasy
50
Viliam Turský, SNS
4 hlasy
51
Slavomíra Brezovská, SMER - SD
4 hlasy
52
Peter Dobeš, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasy
53
Martin Seč, NEKA
4 hlasy
54
Milan Turčan, NEKA
3 hlasy
55
Peter Tarábek, SNS
3 hlasy
56
Jozef Machyna, SMER - SD
3 hlasy
57
Andrej Sočuvka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasy
58
Štefan Muchy, KSS
3 hlasy
59
Vladimír Sadloň, SNS
3 hlasy
60
Milan Gavlák, ĽS-HZDS
3 hlasy
61
Jaroslav Pecho, SNS
3 hlasy
62
Soňa Miháliková, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasy
63
Vladimír Droppa, KSS
2 hlasy
64
Ľubomír Ryant, SNS
2 hlasy
65
Jana Rojková, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasy
66
František Štefánik, KSS
2 hlasy
67
Juraj Petráš, OKS, NOVA
2 hlasy
68
Juraj Marko, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasy
69
Jaroslav Pechočiak, KSS
1 hlas
70
Peter Mesároš, EDS
1 hlas
71
Ladislav Štefanec, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlas
72
Pavol Škorík, SĽS
1 hlas
73
Mária Sluková, MS
0 hlasov
74
Ivan Koterba, 99%
0 hlasov

Volebná účasť

22,44 %

Historický vývoj

29.10. 2022 62,07 %
04.11. 2017 1. kolo 40,93 %
09.11. 2013 1. kolo 22,44 %