Kandidáti na predsedu VÚC

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
48,65%
Dominika Palaščáková NOVA
16,22%
Rudolf Bauer KDS
10,81%
Jaroslav Džunko NEKA
10,81%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
8,11%
Jozef Holečko NEKA
2,70%
Lukáš Sisák KSS
2,70%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
0,00%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,00%
Ivan Kuhn OKS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Petro, SMER - SD
16 hlasov
2
Ľubomír Šimko, SMER - SD
16 hlasov
3
Vojtech Staňo, SMER - SD
16 hlasov
4
Jozef Konkoly, SMER - SD
11 hlasov
5
Michal Rečka, SMER - SD
11 hlasov
6
Viktor Dulina, NEKA
9 hlasov
7
Slavomír Horváth, SNS
6 hlasov
8
Dominika Palaščáková, NOVA
5 hlasov
9
Ján Stanislav, SNS
5 hlasov
10
Imrich Kohút, SĽS
4 hlasy
11
Marián Tóth, SaS
3 hlasy
12
Monika Vargová, SNS
3 hlasy
13
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
3 hlasy
14
Ján Marton, NOVA
3 hlasy
15
Božena Letková, NEKA
3 hlasy
16
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
3 hlasy
17
Miroslav Bačenko, NEKA
3 hlasy
18
Radoslav Šimko, SNS
2 hlasy
19
Peter Papáč, KSS
2 hlasy
20
Peter Palaščák, SOĽ
2 hlasy
21
Ján Mikloš, KSS
2 hlasy
22
Anton Medvec, NEKA
2 hlasy
23
Ladislav Vojtko, KSS
2 hlasy
24
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasy
25
Ján Kokarda, NEKA
2 hlasy
26
Ján Bačo, SĽS
2 hlasy
27
Július Grulyo, NEKA
2 hlasy
28
Róbert Šándor, NEKA
1 hlas
29
Ivan Buchla, SNS
1 hlas
30
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlas
31
Františka Kočišová, SĽS
1 hlas
32
Róbert Čarny, SNS
1 hlas
33
Karol Dzugas, NEKA
1 hlas
34
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
1 hlas
35
Ľubica Holováčová, SĽS
1 hlas
36
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlas
37
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlas
38
Ladislav Bartók, NEKA
1 hlas
39
Jozef Tischler, SĽS
1 hlas
40
Miloš Barcal, NEKA
1 hlas
41
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
0 hlasov
42
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
0 hlasov
43
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
0 hlasov
44
Martin Baltes, SĽS
0 hlasov
45
Viliam Bačo, NEKA
0 hlasov
46
Monika Bérešová, SZS
0 hlasov
47
Alexander Bimbo, SRÚS
0 hlasov
48
István Zachariaš, SMK-MKP
0 hlasov
49
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
0 hlasov
50
Vladimír Popovič, SMS
0 hlasov
51
Jenő Csoltkó, NEKA
0 hlasov
52
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
0 hlasov
53
Jozef Holečko, NEKA
0 hlasov
54
Roman Horváth, SRÚS
0 hlasov
55
Elena Majancsíková, SĽS
0 hlasov
56
Ivan Hriczko, NEKA
0 hlasov
57
László Iván, SMK-MKP
0 hlasov
58
Marián Kertész, PD
0 hlasov
59
László Köteles, SMK-MKP
0 hlasov
60
Anton Király, SMK-MKP
0 hlasov
61
Jozef Koňa, SĽS
0 hlasov

Volebná účasť

43,80 %

Historický vývoj

40,00 %

Historický vývoj

29.10. 2022 82,55 %
04.11. 2017 1. kolo 42,57 %
23.11. 2013 2. kolo 43,80 %
09.11. 2013 1. kolo 40,00 %