Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
84,02%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10,47%
Dorota Bujňáková NP
1,65%
Anton Korba NEKA
1,65%
Štefan Straka KSS
0,83%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
0,83%
Jozef Mihalčin SĽS
0,55%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
0,00%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Jedinák, SMER - SD
270 hlasov
2
Peter Bizovský, SMER - SD
151 hlasov
3
Peter Sokol, SMER - SD
147 hlasov
4
Ján Sivuľka, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
102 hlasov
5
Michal Biganič, SMER - SD
96 hlasov
6
Jozef Kandráč, NEKA
92 hlasov
7
Mária Lekešová, NÁŠ KRAJ
60 hlasov
8
Anna Aftanasová, NEKA
55 hlasov
9
František Orlovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
48 hlasov
10
Tibor Focko, SMER - SD
42 hlasov
11
Valent Jaržembovský, NEKA
37 hlasov
12
Ján Ferko, SMER - SD
29 hlasov
13
Jozef Babják, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
27 hlasov
14
Matúš Karas, KSS
20 hlasov
15
Monika Karaffová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
19 hlasov
16
Pavol Gurega, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
17 hlasov
17
Marián Vojtko, SNS
16 hlasov
18
Ivan Hopta, ÚSVIT
15 hlasov
19
Michal Druga, SMER - SD
14 hlasov
20
Eva Repková, NOVA
13 hlasov
21
Rudolf Gregorovič, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13 hlasov
22
Anna Sotaková, KSS
12 hlasov
23
Miroslav Kerekanič, SMER - SD
12 hlasov
24
Cyril Hirjak, NEKA
12 hlasov
25
Peter Žemba, NEKA
12 hlasov
26
Ľuboslava Hofericová, NEKA
10 hlasov
27
Andrej Semanco, NEKA
10 hlasov
28
Michal Didik, NEKA
9 hlasov
29
Jozef Abrahamovský, NEKA
9 hlasov
30
Václav Homišan, KSS
8 hlasov
31
Peter Beták, NOVA
8 hlasov
32
František Bazar, SNS
8 hlasov
33
Marián Paško, ÚSVIT
8 hlasov
34
Vladimír Šipoš, 99%, PaS
7 hlasov
35
Mikuláš Benko, KSS
7 hlasov
36
Anna Vírová, MS
7 hlasov
37
Radoslav Plučinský, SNS
6 hlasov
38
Milan Šoltýs, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
39
Michal Babin, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
40
Monika Petrušková, ÚSVIT
6 hlasov
41
Jozef Fedorko, SMER - SD
6 hlasov
42
Zdenek Novák, 99%, PaS
5 hlasov
43
Peter Kulan, NOVA
5 hlasov
44
Vladimír Živčák, SĽS
4 hlasy
45
Marián Feigl, ÚSVIT
4 hlasy
46
Michal Marhefka, NEKA
4 hlasy
47
Marek Juro, SaS
4 hlasy
48
Peter Sinaj, NÁŠ KRAJ
3 hlasy
49
Jozef Bajkó, Z-SNP
3 hlasy
50
Dušan Drančak, NÁŠ KRAJ
3 hlasy
51
Andrea Firkáľová, 99%, PaS
3 hlasy
52
Martin Hoľko, NOVA
3 hlasy
53
Ján Jakubiansky, SNS
2 hlasy
54
Ľuboš Filiač, NOVA
2 hlasy
55
Ondrej Dragošek, SNS
2 hlasy
56
Martina Adameková, NOVA
2 hlasy
57
Milan Grundza, 99%, PaS
2 hlasy
58
Milan Mňahončák, NÁŠ KRAJ
2 hlasy
59
Jozef Vasilík, NEKA
2 hlasy
60
Iveta Mičáková, ÚSVIT
2 hlasy
61
Veronika Kocková, 99%, PaS
1 hlas
62
Simona Galliková, Z-SNP
1 hlas
63
Štefan Ladičkovský, NEKA
1 hlas
64
Milan Čička, SNS
1 hlas
65
Vladimír Sivý, SMS
0 hlasov
66
Ľubomír Kurej, SRÚS
0 hlasov
67
Iveta Lesáková, Z-SNP
0 hlasov
68
Jozef Bravis, 99%, PaS
0 hlasov
69
Michal Kurťák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
0 hlasov
70
Pavol Charitun, Zmena zdola, DÚ
0 hlasov

Volebná účasť

34,69 %

Historický vývoj

29.10. 2022 40,00 %
04.11. 2017 1. kolo 29,25 %
09.11. 2013 1. kolo 34,69 %