Kandidáti na predsedu VÚC

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
55,07%
Rudolf Bauer KDS
20,29%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
8,70%
Jozef Holečko NEKA
7,25%
Dominika Palaščáková NOVA
4,35%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,45%
Lukáš Sisák KSS
1,45%
Ivan Kuhn OKS
1,45%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
0,00%
Jaroslav Džunko NEKA
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Holečko, NEKA
48 hlasov
2
László Iván, SMK-MKP
46 hlasov
3
Marián Tóth, SaS
41 hlasov
4
László Köteles, SMK-MKP
41 hlasov
5
István Zachariaš, SMK-MKP
39 hlasov
6
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
34 hlasov
7
Anton Király, SMK-MKP
32 hlasov
8
Jenő Csoltkó, NEKA
32 hlasov
9
Jozef Konkoly, SMER - SD
28 hlasov
10
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
20 hlasov
11
Ladislav Bartók, NEKA
11 hlasov
12
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
13
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
14
František Petro, SMER - SD
7 hlasov
15
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
16
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
17
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
18
Dominika Palaščáková, NOVA
5 hlasov
19
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
20
Karol Dzugas, NEKA
3 hlasy
21
Ján Marton, NOVA
3 hlasy
22
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
3 hlasy
23
Miroslav Bačenko, NEKA
3 hlasy
24
Monika Bérešová, SZS
2 hlasy
25
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
2 hlasy
26
Elena Majancsíková, SĽS
2 hlasy
27
Ľubomír Šimko, SMER - SD
2 hlasy
28
Ján Kokarda, NEKA
1 hlas
29
Vojtech Staňo, SMER - SD
1 hlas
30
Ivan Buchla, SNS
1 hlas
31
Peter Papáč, KSS
1 hlas
32
Slavomír Horváth, SNS
1 hlas
33
Ján Mikloš, KSS
1 hlas
34
Anton Medvec, NEKA
1 hlas
35
Miloš Barcal, NEKA
1 hlas
36
Viliam Bačo, NEKA
1 hlas
37
Jozef Tischler, SĽS
0 hlasov
38
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
0 hlasov
39
Monika Vargová, SNS
0 hlasov
40
Radoslav Šimko, SNS
0 hlasov
41
Alexander Bimbo, SRÚS
0 hlasov
42
Róbert Šándor, NEKA
0 hlasov
43
Ladislav Vojtko, KSS
0 hlasov
44
Jozef Koňa, SĽS
0 hlasov
45
Ján Bačo, SĽS
0 hlasov
46
Ján Stanislav, SNS
0 hlasov
47
Róbert Čarny, SNS
0 hlasov
48
Michal Rečka, SMER - SD
0 hlasov
49
Vladimír Popovič, SMS
0 hlasov
50
Viktor Dulina, NEKA
0 hlasov
51
Július Grulyo, NEKA
0 hlasov
52
Ľubica Holováčová, SĽS
0 hlasov
53
Roman Horváth, SRÚS
0 hlasov
54
Peter Palaščák, SOĽ
0 hlasov
55
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
0 hlasov
56
Ivan Hriczko, NEKA
0 hlasov
57
Marián Kertész, PD
0 hlasov
58
Božena Letková, NEKA
0 hlasov
59
Františka Kočišová, SĽS
0 hlasov
60
Imrich Kohút, SĽS
0 hlasov
61
Martin Baltes, SĽS
0 hlasov

Volebná účasť

7,39 %

Historický vývoj

16,22 %

Historický vývoj

29.10. 2022 44,86 %
04.11. 2017 1. kolo 31,70 %
23.11. 2013 2. kolo 7,39 %
09.11. 2013 1. kolo 16,22 %