Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
48,61%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
41,67%
Anton Korba NEKA
6,94%
Dorota Bujňáková NP
2,78%
Štefan Straka KSS
0,00%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
0,00%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
0,00%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
0,00%
Jozef Mihalčin SĽS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Sýkora, SMER - SD
25 hlasov
2
Jozef Švagerko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
24 hlasov
3
Milan Baran, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
24 hlasov
4
Alena Madzinová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
22 hlasov
5
Milan Rovder, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
22 hlasov
6
Jozef Janiga, SMER - SD
19 hlasov
7
Peter Dujava, NEKA
18 hlasov
8
Michal Rusnák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
16 hlasov
9
Peter Brenišin, SMER - SD
15 hlasov
10
Jozef Mezovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
15 hlasov
11
Ján Dravecký, NOVA
14 hlasov
12
Anna Ondrušeková, NEKA
13 hlasov
13
Anton Andráš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13 hlasov
14
Peter Hritz, SMER - SD
13 hlasov
15
Igor Wzoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13 hlasov
16
Mária Trembáčová, NEKA
12 hlasov
17
Vladimír Ondruš, SMER - SD
11 hlasov
18
Rudolf Abrahám, SMER - SD
11 hlasov
19
Jana Dudová, NOVA
11 hlasov
20
Milan Korenko, SĽS
10 hlasov
21
Danka Vančišinová, SMER - SD
9 hlasov
22
Arne Kroták, NOVA
9 hlasov
23
Slavomír Božoň, SaS
8 hlasov
24
Peter Roth, OKS
8 hlasov
25
Alžbeta Havrančíková, SMER - SD
8 hlasov
26
Marek Jackanič, ÚSVIT
7 hlasov
27
Mário Kovalčík, NEKA
7 hlasov
28
Milan Antaš, SOĽ
7 hlasov
29
Ladislav Trembáč, SMS
7 hlasov
30
Ladislav Moravčík, NEKA
7 hlasov
31
Mária Ilenčíková, NEKA
6 hlasov
32
Slavomír Kopáč, NEKA
6 hlasov
33
Anna Jablonovská, SĽS
5 hlasov
34
Branislav Švec, NOVA
5 hlasov
35
Miroslav Ščurka, KSS
3 hlasy
36
Veronika Brijová, SNS
3 hlasy
37
Peter Jakubčák, KSS
3 hlasy
38
Mário Blahota, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
39
Rajmund Szánto, NÁŠ KRAJ
3 hlasy
40
Jozef Teplický, SNS
2 hlasy
41
Daniel Abaffy, SĽS
2 hlasy
42
František Bednár, SĽS
2 hlasy
43
Iveta Jabrocká, 99%, PaS
2 hlasy
44
Martin Ščuka, SRK
1 hlas
45
Iveta Martonová, 99%, PaS
1 hlas
46
Elena Bačkorová, SĽS
1 hlas
47
Ľubomír Kroščen, SĽS
1 hlas
48
Milan Marečák, SMS
0 hlasov
49
Kamil Horváth, SRK
0 hlasov
50
Ján Kuchta, SĽS
0 hlasov
51
Richard Koky, NEKA
0 hlasov
52
Rastislav Wolf, SĽS
0 hlasov

Volebná účasť

11,58 %

Historický vývoj

29.10. 2022 45,44 %
04.11. 2017 1. kolo 39,80 %
09.11. 2013 1. kolo 11,58 %