Kandidáti na predsedu VÚC

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
64,71%
Jozef Holečko NEKA
14,71%
Rudolf Bauer KDS
11,76%
Dominika Palaščáková NOVA
7,35%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,47%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,00%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
0,00%
Jaroslav Džunko NEKA
0,00%
Lukáš Sisák KSS
0,00%
Ivan Kuhn OKS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
László Köteles, SMK-MKP
48 hlasov
2
László Iván, SMK-MKP
40 hlasov
3
István Zachariaš, SMK-MKP
35 hlasov
4
Jozef Holečko, NEKA
31 hlasov
5
Anton Király, SMK-MKP
28 hlasov
6
Jenő Csoltkó, NEKA
28 hlasov
7
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
24 hlasov
8
Ladislav Bartók, NEKA
21 hlasov
9
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
18 hlasov
10
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
11
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
12
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
13
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
14
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
15
Michal Rečka, SMER - SD
4 hlasy
16
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasy
17
Vladimír Popovič, SMS
3 hlasy
18
Jozef Konkoly, SMER - SD
3 hlasy
19
Ľubomír Šimko, SMER - SD
2 hlasy
20
František Petro, SMER - SD
2 hlasy
21
Vojtech Staňo, SMER - SD
2 hlasy
22
Roman Horváth, SRÚS
2 hlasy
23
Monika Bérešová, SZS
2 hlasy
24
Radoslav Šimko, SNS
1 hlas
25
Róbert Šándor, NEKA
1 hlas
26
Františka Kočišová, SĽS
1 hlas
27
Anton Medvec, NEKA
1 hlas
28
Slavomír Horváth, SNS
1 hlas
29
Ján Marton, NOVA
1 hlas
30
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
1 hlas
31
Viktor Dulina, NEKA
1 hlas
32
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlas
33
Elena Majancsíková, SĽS
1 hlas
34
Peter Papáč, KSS
0 hlasov
35
Ján Bačo, SĽS
0 hlasov
36
Ján Stanislav, SNS
0 hlasov
37
Jozef Tischler, SĽS
0 hlasov
38
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
0 hlasov
39
Marián Tóth, SaS
0 hlasov
40
Monika Vargová, SNS
0 hlasov
41
Ivan Buchla, SNS
0 hlasov
42
Imrich Kohút, SĽS
0 hlasov
43
Alexander Bimbo, SRÚS
0 hlasov
44
Róbert Čarny, SNS
0 hlasov
45
Karol Dzugas, NEKA
0 hlasov
46
Július Grulyo, NEKA
0 hlasov
47
Ľubica Holováčová, SĽS
0 hlasov
48
Ivan Hriczko, NEKA
0 hlasov
49
Miloš Barcal, NEKA
0 hlasov
50
Marián Kertész, PD
0 hlasov
51
Martin Baltes, SĽS
0 hlasov
52
Dominika Palaščáková, NOVA
0 hlasov
53
Ján Kokarda, NEKA
0 hlasov
54
Jozef Koňa, SĽS
0 hlasov
55
Viliam Bačo, NEKA
0 hlasov
56
Miroslav Bačenko, NEKA
0 hlasov
57
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
0 hlasov
58
Božena Letková, NEKA
0 hlasov
59
Ján Mikloš, KSS
0 hlasov
60
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
0 hlasov
61
Peter Palaščák, SOĽ
0 hlasov

Volebná účasť

43,47 %

Historický vývoj

45,67 %

Historický vývoj

29.10. 2022 51,12 %
04.11. 2017 1. kolo 51,63 %
23.11. 2013 2. kolo 43,47 %
09.11. 2013 1. kolo 45,67 %