Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
57,89%
Igor Ryban NEKA
19,88%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
18,13%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
2,92%
Juraj Pavlovič KSS
1,17%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Rastislav Ďuriník, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
93 hlasov
2
Štefan Zelník, SNS
46 hlasov
3
Igor Choma, SMER - SD
46 hlasov
4
Juraj Popluhár, SMER - SD
36 hlasov
5
Róbert Kašša, NEKA
36 hlasov
6
Robert Ficek, SMER - SD
36 hlasov
7
Monika Kavecká, NEKA
33 hlasov
8
Martin Kapitulík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
32 hlasov
9
Patrik Groma, NEKA
32 hlasov
10
Martin Barčík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
31 hlasov
11
Jozef Machyna, SMER - SD
28 hlasov
12
Jozef Štrba, SMER - SD
27 hlasov
13
Milan Mrázik, 99%
22 hlasov
14
Jaroslav Dvorský, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
22 hlasov
15
Michal Smolka, SNS
21 hlasov
16
Vladimír Sadloň, SNS
21 hlasov
17
Pavol Čorba, SMER - SD
21 hlasov
18
Andrej Filip, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
21 hlasov
19
Branislav Bačík, SMER - SD
20 hlasov
20
Ľubomír Bažík, OKS, NOVA
19 hlasov
21
Jana Rojková, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
19 hlasov
22
Slavomíra Brezovská, SMER - SD
19 hlasov
23
Peter Dobeš, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
19 hlasov
24
Roman Repa, NEKA
18 hlasov
25
Rudolf Michalec, SMER - SD
18 hlasov
26
Jozef Badžgoň, OKS, NOVA
17 hlasov
27
Jozef Juriš, NEKA
17 hlasov
28
Peter Ničík, OKS, NOVA
17 hlasov
29
Martin Babčan, NEKA
16 hlasov
30
Ľubomír Sečkár, SMER - SD
15 hlasov
31
Anton Trnovec, SMER - SD
14 hlasov
32
Marek Heinrich, NEKA
13 hlasov
33
Peter Vajda, NEKA
13 hlasov
34
Igor Liška, SMER - SD
13 hlasov
35
Mariana Bohačiaková, SNS
12 hlasov
36
Andrej Sočuvka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
37
Ján Ďuriš, NEKA
11 hlasov
38
Ladislav Štefanec, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
39
Emil Rafaj, SNS
10 hlasov
40
Milan Turčan, NEKA
10 hlasov
41
Juraj Petráš, OKS, NOVA
10 hlasov
42
Martin Hanuliak, NEKA
9 hlasov
43
Anton Štefko, SNS
9 hlasov
44
Pavel Pavlásek, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
45
Monika Dimitriadu, OKS, NOVA
9 hlasov
46
Soňa Miháliková, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
47
Marian Hurík, OKS, NOVA
8 hlasov
48
Juraj Hamaj, NEKA
8 hlasov
49
Milan Laurenčík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
50
Vladimír Droppa, KSS
8 hlasov
51
Dana Veveričíková, SNS
8 hlasov
52
Juraj Marko, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
53
Jozef Papán, SMER - SD
7 hlasov
54
Daniel Klačko, SNS
7 hlasov
55
Peter Tarábek, SNS
6 hlasov
56
Peter Miškus, EDS
6 hlasov
57
Dušan Štadáni, NEKA
5 hlasov
58
Martin Seč, NEKA
5 hlasov
59
Milan Gavlák, ĽS-HZDS
5 hlasov
60
Boris Schubert, NEKA
5 hlasov
61
Štefan Svetko, NEKA
4 hlasy
62
Pavol Škorík, SĽS
4 hlasy
63
Jaroslav Pecho, SNS
4 hlasy
64
Viliam Turský, SNS
4 hlasy
65
Štefan Muchy, KSS
4 hlasy
66
Peter Mesároš, EDS
4 hlasy
67
Mária Sluková, MS
3 hlasy
68
František Štefánik, KSS
3 hlasy
69
Marian Orieščik, KSS
3 hlasy
70
Peter Hroško, PD
3 hlasy
71
Ivan Koterba, 99%
2 hlasy
72
Jaroslav Pechočiak, KSS
2 hlasy
73
Vladislava Uhliariková, NP
2 hlasy
74
Ľubomír Ryant, SNS
1 hlas

Volebná účasť

26,55 %

Historický vývoj

29.10. 2022 51,06 %
04.11. 2017 1. kolo 36,63 %
09.11. 2013 1. kolo 26,55 %