Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
46,75%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
38,96%
Dorota Bujňáková NP
5,19%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
2,60%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
2,60%
Anton Korba NEKA
1,30%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
1,30%
Jozef Mihalčin SĽS
1,30%
Štefan Straka KSS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ivan Hopta, ÚSVIT
40 hlasov
2
Ľuboslava Hofericová, NEKA
34 hlasov
3
Boris Hanuščak, SMER - SD
25 hlasov
4
Pavol Ceľuch, NEKA
24 hlasov
5
Rudolf Michalov, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
23 hlasov
6
Andrej Havrilla, SMER - SD
23 hlasov
7
Miroslav Bujda, SMER - SD
22 hlasov
8
Michal Babin, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
21 hlasov
9
Jozef Halecký, SMER - SD
21 hlasov
10
Helena Leščišinová, SMER - SD
19 hlasov
11
Štefan Ladičkovský, NEKA
18 hlasov
12
Martin Choma, NEKA
17 hlasov
13
Jozef Fedorko, SMER - SD
17 hlasov
14
Dušan Šoltýs, ĽS-HZDS
16 hlasov
15
Ján Paľa, NOVA
16 hlasov
16
Cyril Hirjak, NEKA
13 hlasov
17
Marián Paško, ÚSVIT
12 hlasov
18
Jozef Kmec, NEKA
12 hlasov
19
Anna Petričová, NEKA
12 hlasov
20
Rudolf Gregorovič, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
21
Jozef Babják, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
22
Michal Kurťák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
23
Peter Sinaj, NÁŠ KRAJ
10 hlasov
24
Vladimír Savčinský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
25
Michal Druga, SMER - SD
9 hlasov
26
František Bazar, SNS
9 hlasov
27
Anna Holtmanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
28
Patrik Mihaľ, NOVA
8 hlasov
29
Anton Lamanec, NEKA
8 hlasov
30
Peter Beták, NOVA
8 hlasov
31
Milan Benka, NOVA
7 hlasov
32
Marián Feigl, ÚSVIT
7 hlasov
33
Peter Kulan, NOVA
7 hlasov
34
Martina Adameková, NOVA
7 hlasov
35
Monika Karaffová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
36
Miroslav Kerekanič, SMER - SD
5 hlasov
37
Mária Spišáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasy
38
Martin Hoľko, NOVA
4 hlasy
39
Jozef Kuchta, NEKA
4 hlasy
40
Ferdinand Exner, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasy
41
Vladimír Sivý, SMS
4 hlasy
42
Anna Sotaková, KSS
4 hlasy
43
Jozef Guliga, SMER - SD
4 hlasy
44
Tibor Focko, SMER - SD
3 hlasy
45
Marek Juro, SaS
3 hlasy
46
Andrej Buvalič, NÁŠ KRAJ
3 hlasy
47
Veronika Kocková, 99%, PaS
3 hlasy
48
František Ferenc ml., NEKA
3 hlasy
49
Peter Korba, KSS
3 hlasy
50
Miroslav Mačej, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasy
51
Iveta Mičáková, ÚSVIT
3 hlasy
52
Marián Vojtko, SNS
2 hlasy
53
Milan Mňahončák, NÁŠ KRAJ
2 hlasy
54
Andrej Semanco, NEKA
2 hlasy
55
Monika Petrušková, ÚSVIT
2 hlasy
56
Jozef Bogdan, SNS
2 hlasy
57
Simona Galliková, Z-SNP
2 hlasy
58
Miroslav Mydlo, SOĽ
2 hlasy
59
Ján Ferko, SMER - SD
2 hlasy
60
Martin Šmilňák, NEKA
2 hlasy
61
Dušan Drančak, NÁŠ KRAJ
2 hlasy
62
Jozef Bajkó, Z-SNP
2 hlasy
63
Milan Čička, SNS
1 hlas
64
Štefan Harčarufka, NOVA
1 hlas
65
Vladimír Jacenko, NÁŠ KRAJ
1 hlas
66
Matúš Karas, KSS
1 hlas
67
Iveta Lesáková, Z-SNP
1 hlas
68
Andrea Firkáľová, 99%, PaS
1 hlas
69
Ľubomír Kurej, SRÚS
1 hlas
70
Zdenek Novák, 99%, PaS
0 hlasov
71
Tibor Rusiňak, DS
0 hlasov
72
Milan Grundza, 99%, PaS
0 hlasov
73
Pavol Charitun, Zmena zdola, DÚ
0 hlasov

Volebná účasť

17,96 %

Historický vývoj

29.10. 2022 55,18 %
04.11. 2017 1. kolo 29,19 %
09.11. 2013 1. kolo 17,96 %