Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
35,38%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
33,85%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
7,69%
Štefan Straka KSS
6,15%
Dorota Bujňáková NP
4,62%
Anton Korba NEKA
4,62%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
4,62%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,54%
Jozef Mihalčin SĽS
1,54%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Boris Hanuščak, SMER - SD
148 hlasov
2
Jozef Kmec, NEKA
90 hlasov
3
Miroslav Bujda, SMER - SD
89 hlasov
4
Jozef Guliga, SMER - SD
60 hlasov
5
Pavol Ceľuch, NEKA
59 hlasov
6
Helena Leščišinová, SMER - SD
41 hlasov
7
Patrik Mihaľ, NOVA
32 hlasov
8
Jozef Halecký, SMER - SD
31 hlasov
9
Andrej Havrilla, SMER - SD
29 hlasov
10
Richard Koky, NEKA
26 hlasov
11
Jozef Mezovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
24 hlasov
12
Alena Madzinová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
23 hlasov
13
Milan Baran, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
23 hlasov
14
Rudolf Abrahám, SMER - SD
17 hlasov
15
Michal Sýkora, SMER - SD
17 hlasov
16
Martin Šmilňák, NEKA
15 hlasov
17
Jozef Janiga, SMER - SD
14 hlasov
18
Alžbeta Havrančíková, SMER - SD
14 hlasov
19
Mária Trembáčová, NEKA
13 hlasov
20
Anna Ondrušeková, NEKA
13 hlasov
21
Igor Wzoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
22
Peter Dujava, NEKA
12 hlasov
23
Anton Lamanec, NEKA
12 hlasov
24
Martin Choma, NEKA
12 hlasov
25
Ferdinand Exner, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
26
Peter Brenišin, SMER - SD
10 hlasov
27
Michal Rusnák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
28
Jozef Švagerko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
29
František Ferenc ml., NEKA
9 hlasov
30
Arne Kroták, NOVA
8 hlasov
31
Andrej Buvalič, NÁŠ KRAJ
8 hlasov
32
Jana Dudová, NOVA
8 hlasov
33
Anna Petričová, NEKA
7 hlasov
34
Jozef Kuchta, NEKA
7 hlasov
35
Milan Rovder, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
36
Slavomír Kopáč, NEKA
6 hlasov
37
Branislav Švec, NOVA
6 hlasov
38
Jozef Bogdan, SNS
6 hlasov
39
Anna Holtmanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
40
Vladimír Savčinský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
41
Milan Marečák, SMS
5 hlasov
42
Ján Paľa, NOVA
5 hlasov
43
Štefan Harčarufka, NOVA
5 hlasov
44
Kamil Horváth, SRK
5 hlasov
45
Miroslav Mačej, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
46
Peter Korba, KSS
5 hlasov
47
Milan Benka, NOVA
4 hlasy
48
Ladislav Moravčík, NEKA
4 hlasy
49
Vladimír Ondruš, SMER - SD
4 hlasy
50
Rajmund Szánto, NÁŠ KRAJ
4 hlasy
51
Peter Hritz, SMER - SD
4 hlasy
52
Anton Andráš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasy
53
Veronika Brijová, SNS
4 hlasy
54
František Bednár, SĽS
4 hlasy
55
Martin Ščuka, SRK
3 hlasy
56
Slavomír Božoň, SaS
3 hlasy
57
Ľubomír Kroščen, SĽS
3 hlasy
58
Mário Kovalčík, NEKA
3 hlasy
59
Ján Dravecký, NOVA
3 hlasy
60
Dušan Šoltýs, ĽS-HZDS
3 hlasy
61
Iveta Jabrocká, 99%, PaS
3 hlasy
62
Marek Jackanič, ÚSVIT
3 hlasy
63
Mário Blahota, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
64
Danka Vančišinová, SMER - SD
2 hlasy
65
Miroslav Ščurka, KSS
2 hlasy
66
Milan Antaš, SOĽ
2 hlasy
67
Mária Ilenčíková, NEKA
2 hlasy
68
Rudolf Michalov, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasy
69
Peter Roth, OKS
2 hlasy
70
Miroslav Mydlo, SOĽ
2 hlasy
71
Daniel Abaffy, SĽS
2 hlasy
72
Ján Kuchta, SĽS
2 hlasy
73
Peter Jakubčák, KSS
1 hlas
74
Iveta Martonová, 99%, PaS
1 hlas
75
Tibor Rusiňak, DS
1 hlas
76
Jozef Teplický, SNS
1 hlas
77
Ladislav Trembáč, SMS
1 hlas
78
Mária Spišáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlas
79
Milan Korenko, SĽS
1 hlas
80
Anna Jablonovská, SĽS
0 hlasov
81
Vladimír Jacenko, NÁŠ KRAJ
0 hlasov
82
Elena Bačkorová, SĽS
0 hlasov
83
Rastislav Wolf, SĽS
0 hlasov

Volebná účasť

13,17 %

Historický vývoj

29.10. 2022 31,58 %
04.11. 2017 1. kolo 25,94 %
09.11. 2013 1. kolo 13,17 %