Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
46,21%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
33,33%
Dorota Bujňáková NP
5,30%
Štefan Straka KSS
4,55%
Anton Korba NEKA
4,55%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
3,03%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,52%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
0,76%
Jozef Mihalčin SĽS
0,76%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Milan Baran, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
46 hlasov
2
Jozef Švagerko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
45 hlasov
3
Igor Wzoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
37 hlasov
4
Jozef Janiga, SMER - SD
35 hlasov
5
Alena Madzinová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
35 hlasov
6
Arne Kroták, NOVA
33 hlasov
7
Slavomír Božoň, SaS
29 hlasov
8
Michal Sýkora, SMER - SD
28 hlasov
9
Anton Andráš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
28 hlasov
10
Michal Rusnák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
27 hlasov
11
Anna Ondrušeková, NEKA
27 hlasov
12
Mária Trembáčová, NEKA
26 hlasov
13
Alžbeta Havrančíková, SMER - SD
26 hlasov
14
Vladimír Ondruš, SMER - SD
25 hlasov
15
Jozef Mezovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
24 hlasov
16
Peter Brenišin, SMER - SD
23 hlasov
17
Milan Rovder, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
22 hlasov
18
Jana Dudová, NOVA
19 hlasov
19
Peter Hritz, SMER - SD
19 hlasov
20
Slavomír Kopáč, NEKA
17 hlasov
21
Rudolf Abrahám, SMER - SD
17 hlasov
22
Ján Dravecký, NOVA
16 hlasov
23
Danka Vančišinová, SMER - SD
15 hlasov
24
Peter Dujava, NEKA
14 hlasov
25
Branislav Švec, NOVA
13 hlasov
26
Mária Ilenčíková, NEKA
11 hlasov
27
Ladislav Trembáč, SMS
10 hlasov
28
Mário Kovalčík, NEKA
10 hlasov
29
Rajmund Szánto, NÁŠ KRAJ
10 hlasov
30
Veronika Brijová, SNS
10 hlasov
31
Daniel Abaffy, SĽS
8 hlasov
32
Milan Antaš, SOĽ
8 hlasov
33
Marek Jackanič, ÚSVIT
7 hlasov
34
František Bednár, SĽS
7 hlasov
35
Richard Koky, NEKA
6 hlasov
36
Miroslav Ščurka, KSS
6 hlasov
37
Peter Roth, OKS
6 hlasov
38
Ladislav Moravčík, NEKA
6 hlasov
39
Peter Jakubčák, KSS
6 hlasov
40
Rastislav Wolf, SĽS
5 hlasov
41
Iveta Martonová, 99%, PaS
5 hlasov
42
Jozef Teplický, SNS
5 hlasov
43
Milan Marečák, SMS
3 hlasy
44
Elena Bačkorová, SĽS
3 hlasy
45
Iveta Jabrocká, 99%, PaS
3 hlasy
46
Anna Jablonovská, SĽS
2 hlasy
47
Mário Blahota, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
48
Ľubomír Kroščen, SĽS
2 hlasy
49
Martin Ščuka, SRK
1 hlas
50
Milan Korenko, SĽS
1 hlas
51
Ján Kuchta, SĽS
1 hlas
52
Kamil Horváth, SRK
0 hlasov

Volebná účasť

13,05 %

Historický vývoj

29.10. 2022 55,10 %
04.11. 2017 1. kolo 27,75 %
09.11. 2013 1. kolo 13,05 %