Kandidáti na predsedu VÚC

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
48,08%
Rudolf Bauer KDS
17,31%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
13,46%
Dominika Palaščáková NOVA
7,69%
Jaroslav Džunko NEKA
5,77%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,85%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,92%
Jozef Holečko NEKA
1,92%
Lukáš Sisák KSS
0,00%
Ivan Kuhn OKS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Šimko, SMER - SD
26 hlasov
2
Viktor Dulina, NEKA
23 hlasov
3
Viliam Bačo, NEKA
17 hlasov
4
Jozef Konkoly, SMER - SD
15 hlasov
5
František Petro, SMER - SD
13 hlasov
6
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
7
Anton Medvec, NEKA
10 hlasov
8
Vojtech Staňo, SMER - SD
10 hlasov
9
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
10
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
11
Michal Rečka, SMER - SD
8 hlasov
12
Dominika Palaščáková, NOVA
8 hlasov
13
Ján Stanislav, SNS
7 hlasov
14
Ján Mikloš, KSS
7 hlasov
15
Marián Tóth, SaS
5 hlasov
16
Ján Marton, NOVA
5 hlasov
17
Slavomír Horváth, SNS
5 hlasov
18
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
19
Ladislav Vojtko, KSS
5 hlasov
20
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
21
Radoslav Šimko, SNS
5 hlasov
22
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasy
23
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasy
24
Róbert Šándor, NEKA
3 hlasy
25
Ján Bačo, SĽS
3 hlasy
26
Miloš Barcal, NEKA
3 hlasy
27
Ivan Buchla, SNS
2 hlasy
28
Peter Papáč, KSS
2 hlasy
29
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
2 hlasy
30
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
2 hlasy
31
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasy
32
Vladimír Popovič, SMS
2 hlasy
33
Karol Dzugas, NEKA
2 hlasy
34
Marián Kertész, PD
2 hlasy
35
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
2 hlasy
36
Monika Bérešová, SZS
2 hlasy
37
Ján Kokarda, NEKA
2 hlasy
38
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlas
39
Alexander Bimbo, SRÚS
1 hlas
40
Miroslav Bačenko, NEKA
1 hlas
41
Imrich Kohút, SĽS
1 hlas
42
Július Grulyo, NEKA
1 hlas
43
Božena Letková, NEKA
1 hlas
44
Jozef Koňa, SĽS
1 hlas
45
Anton Király, SMK-MKP
1 hlas
46
Roman Horváth, SRÚS
1 hlas
47
Peter Palaščák, SOĽ
1 hlas
48
Ivan Hriczko, NEKA
0 hlasov
49
László Iván, SMK-MKP
0 hlasov
50
Róbert Čarny, SNS
0 hlasov
51
Jenő Csoltkó, NEKA
0 hlasov
52
Elena Majancsíková, SĽS
0 hlasov
53
Ľubica Holováčová, SĽS
0 hlasov
54
Ladislav Bartók, NEKA
0 hlasov
55
László Köteles, SMK-MKP
0 hlasov
56
Jozef Tischler, SĽS
0 hlasov
57
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
0 hlasov
58
Martin Baltes, SĽS
0 hlasov
59
Monika Vargová, SNS
0 hlasov
60
Františka Kočišová, SĽS
0 hlasov
61
Jozef Holečko, NEKA
0 hlasov

Volebná účasť

14,92 %

Historický vývoj

16,81 %

Historický vývoj

29.10. 2022 58,80 %
04.11. 2017 1. kolo 27,94 %
23.11. 2013 2. kolo 14,92 %
09.11. 2013 1. kolo 16,81 %