Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SMER - SD
42,55%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA,...
17,87%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
12,77%
Peter Palko KSS
11,49%
Marián Herdel NEKA
8,09%
Ľubomír Žabár NEKA
7,23%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tomáš Bečár, NEKA
67 hlasov
2
Tomáš Vaňo, NEKA
66 hlasov
3
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
56 hlasov
4
Alojz Švajda, NEKA
46 hlasov
5
Martin Adamec, NEKA
43 hlasov
6
Tibor Jankovský, SMER - SD
43 hlasov
7
Miroslav Hlinka, SMER - SD
36 hlasov
8
Juraj Ondračka, SMER - SD
34 hlasov
9
Daniel Beníček, SMER - SD
33 hlasov
10
Milan Berec, SMER - SD
31 hlasov
11
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
31 hlasov
12
Martin Barčák, NEKA
30 hlasov
13
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
30 hlasov
14
Patrik Burian, NEKA
29 hlasov
15
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
28 hlasov
16
Eduard Hartmann, SNS
28 hlasov
17
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
26 hlasov
18
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
25 hlasov
19
Michal Križan, NEKA
25 hlasov
20
Stanislav Pastva, SMER - SD
24 hlasov
21
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
24 hlasov
22
Peter Palko, KSS
22 hlasov
23
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
21 hlasov
24
Emil Košút, SMER - SD
21 hlasov
25
Jaroslav Ridoško, SNS
20 hlasov
26
Iveta Kováčiková, SMER - SD
18 hlasov
27
Jozef Hrdlička, KSS
18 hlasov
28
Ján Kanaba, NEKA
18 hlasov
29
Vladimír Mojto, NEKA
17 hlasov
30
Ľubomír Žabár, NEKA
17 hlasov
31
Miloslav Baco, NEKA
16 hlasov
32
Martin Dohál, NEKA
16 hlasov
33
Jaroslav Jambor, NEKA
15 hlasov
34
Danica Birošová, NEKA
14 hlasov
35
Marta Šajbidorová, NEKA
14 hlasov
36
Lucia Štefancová, NEKA
13 hlasov
37
Leo Kužela, NEKA
13 hlasov
38
Martina Beňovičová, NEKA
12 hlasov
39
Janka Fabová, Paliho Kapurková
12 hlasov
40
Ján Hradský, NEKA
12 hlasov
41
Anton Beták, NEKA
11 hlasov
42
Milan Kebísek, NEKA
11 hlasov
43
Eva Červeňanová, NEKA
11 hlasov
44
Milan Blaško, SNS
11 hlasov
45
Marta Blahová, ĽS-HZDS
10 hlasov
46
Ľubomír Štefánik, NEKA
10 hlasov
47
Juraj Kotleba, SNS
9 hlasov
48
Valika Meravá, KSS
9 hlasov
49
Martin Chlapík, SNS
8 hlasov
50
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
8 hlasov
51
Ľubomír Tunega, NEKA
8 hlasov
52
Lenka Ďurechová, KSS
8 hlasov
53
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
8 hlasov
54
Peter Hlucháň, NEKA
7 hlasov
55
Dušan Štrauss, NaS - ns
7 hlasov
56
Peter Brázda, SNS
6 hlasov
57
Ľubomír Dvorský, NEKA
6 hlasov
58
Miroslav Zámečník, KSS
6 hlasov
59
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
6 hlasov
60
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
5 hlasov
61
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
5 hlasov
62
Ondrej Čapák, SNS
4 hlasy
63
Peter Hudec, KSS
4 hlasy
64
Miroslav Kopčan, NEKA
3 hlasy
65
Iveta Šipošová, KSS
3 hlasy
66
Martina Kebísková, NEKA
3 hlasy
67
Pavol Suško, KSS
2 hlasy
68
Jaroslav Šmíd, NEKA
2 hlasy
69
Juraj Štepnička, SNS
2 hlasy
70
Václav Vacula, 99%
2 hlasy

Volebná účasť

12,86 %

Historický vývoj

29.10. 2022 45,41 %
04.11. 2017 1. kolo 26,72 %
09.11. 2013 1. kolo 12,86 %