Kandidáti na predsedu VÚC

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
41,84%
Rudolf Bauer KDS
37,76%
Dominika Palaščáková NOVA
4,08%
Jozef Holečko NEKA
4,08%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,04%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,04%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,04%
Jaroslav Džunko NEKA
2,04%
Lukáš Sisák KSS
2,04%
Ivan Kuhn OKS
2,04%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
35 hlasov
2
Juraj Sobek, SMER - SD
28 hlasov
3
Katarína Mischurová, NEKA
28 hlasov
4
Jaroslav Konečný, NEKA
28 hlasov
5
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
27 hlasov
6
Vladimír Dvorový, SMER - SD
24 hlasov
7
Marek Čižmár, NEKA
23 hlasov
8
Jana Mondiková, SMER - SD
22 hlasov
9
Róbert Puci, SMER - SD
21 hlasov
10
Martin Begala, NEKA
21 hlasov
11
Ján Tomáš, NEKA
20 hlasov
12
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
13
Rastislav Petrovič, SMER - SD
16 hlasov
14
Juraj Selecký, NEKA
15 hlasov
15
Marián Kolesár, NEKA
14 hlasov
16
Štefan Duč, NEKA
10 hlasov
17
Tichomír Kačo, NEKA
10 hlasov
18
Jozef Horváth, SMER - SD
10 hlasov
19
Miroslav Tóth, SMER - SD
9 hlasov
20
Magdaléna Haburová, NEKA
8 hlasov
21
Ján Lukáč, SMS
8 hlasov
22
Peter Figeľ, DS
8 hlasov
23
Michaela Kapustníková, NOVA
8 hlasov
24
Štefan Tatranský, KSS
8 hlasov
25
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
26
Terézia Kačová, NOVA
7 hlasov
27
Ladislav Bodnár, NEKA
6 hlasov
28
Ľubomír Bulla, NEKA
6 hlasov
29
Juliana Pašková, NEKA
5 hlasov
30
Ladislav Szilágyi, SaS
5 hlasov
31
Martin Galgoczy, NEKA
5 hlasov
32
Miloš Kubica, NEKA
5 hlasov
33
Miloš Ferko, NOVA
5 hlasov
34
Ľubomír Princík, NEKA
5 hlasov
35
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
4 hlasy
36
František Tomko, NEKA
3 hlasy
37
Jaroslav Soták, NEKA
3 hlasy
38
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasy
39
Mikuláš Balog, EDS
3 hlasy
40
Tibor Jánošík, NOVA
3 hlasy
41
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasy
42
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
43
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasy
44
Peter Pető, NEKA
2 hlasy
45
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasy
46
Zlatica Čeplíková, NEKA
2 hlasy
47
Robert Engel, NEKA
2 hlasy
48
József Kopasz, SMK-MKP
2 hlasy
49
Iveta Kohanová, NEKA
2 hlasy
50
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
51
Vladimír Juroš, MS
2 hlasy
52
Matúš Hada, KĽS
1 hlas
53
Edita Anthony, SaS
1 hlas
54
Gejza Gore, NEKA
1 hlas
55
Aneta Horváthová, EDS
1 hlas
56
Andrej Kocák, MS
1 hlas
57
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
1 hlas
58
Ladislav Illés, SMK-MKP
0 hlasov
59
Pavel Szijjártó, SĽS
0 hlasov
60
František Kolbaský, ÚSVIT
0 hlasov
61
Csaba Furik, SMK-MKP
0 hlasov
62
Mária Szuperák, SMK-MKP
0 hlasov
63
László Farkas, SMK-MKP
0 hlasov
64
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
0 hlasov
65
Ľudovít Tóth, SĽS
0 hlasov
66
Igor Balog, SRÚS
0 hlasov
67
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
0 hlasov

Volebná účasť

20,88 %

Historický vývoj

20,44 %

Historický vývoj

29.10. 2022 63,54 %
04.11. 2017 1. kolo 28,99 %
23.11. 2013 2. kolo 20,88 %
09.11. 2013 1. kolo 20,44 %