Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
66,40%
Rudolf Bauer KDS
10,80%
Dominika Palaščáková NOVA
8,00%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
4,80%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,00%
Lukáš Sisák KSS
2,00%
Jaroslav Džunko NEKA
1,60%
Jozef Holečko NEKA
1,60%
Ivan Kuhn OKS
1,60%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,20%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Horváth, SMER - SD
130 hlasov
2
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
101 hlasov
3
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
89 hlasov
4
József Kopasz, SMK-MKP
78 hlasov
5
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
75 hlasov
6
Csaba Furik, SMK-MKP
57 hlasov
7
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
56 hlasov
8
Mária Szuperák, SMK-MKP
50 hlasov
9
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
43 hlasov
10
Ladislav Illés, SMK-MKP
42 hlasov
11
Juraj Sobek, SMER - SD
40 hlasov
12
Róbert Puci, SMER - SD
38 hlasov
13
Tibor Jánošík, NOVA
37 hlasov
14
László Farkas, SMK-MKP
36 hlasov
15
Jana Mondiková, SMER - SD
36 hlasov
16
Edita Anthony, SaS
32 hlasov
17
Ľudovít Tóth, SĽS
31 hlasov
18
Vladimír Dvorový, SMER - SD
27 hlasov
19
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
25 hlasov
20
Štefan Duč, NEKA
24 hlasov
21
Peter Pető, NEKA
24 hlasov
22
Miroslav Tóth, SMER - SD
24 hlasov
23
Rastislav Petrovič, SMER - SD
22 hlasov
24
Pavel Szijjártó, SĽS
20 hlasov
25
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
26
Michaela Kapustníková, NOVA
13 hlasov
27
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
28
Magdaléna Haburová, NEKA
12 hlasov
29
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
30
Zlatica Čeplíková, NEKA
11 hlasov
31
Tichomír Kačo, NEKA
10 hlasov
32
Ladislav Szilágyi, SaS
10 hlasov
33
Štefan Tatranský, KSS
9 hlasov
34
Peter Figeľ, DS
9 hlasov
35
Robert Engel, NEKA
8 hlasov
36
Juliana Pašková, NEKA
8 hlasov
37
František Kolbaský, ÚSVIT
8 hlasov
38
Ladislav Bodnár, NEKA
8 hlasov
39
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
8 hlasov
40
Juraj Selecký, NEKA
7 hlasov
41
Jaroslav Konečný, NEKA
7 hlasov
42
Katarína Mischurová, NEKA
7 hlasov
43
Iveta Kohanová, NEKA
7 hlasov
44
Miloš Ferko, NOVA
7 hlasov
45
Terézia Kačová, NOVA
7 hlasov
46
Miloš Kubica, NEKA
6 hlasov
47
Marián Kolesár, NEKA
5 hlasov
48
Jaroslav Soták, NEKA
5 hlasov
49
Igor Balog, SRÚS
4 hlasy
50
Mikuláš Balog, EDS
4 hlasy
51
Martin Begala, NEKA
4 hlasy
52
Ján Tomáš, NEKA
4 hlasy
53
Ľubomír Bulla, NEKA
4 hlasy
54
Marek Čižmár, NEKA
4 hlasy
55
Gejza Gore, NEKA
4 hlasy
56
Aneta Horváthová, EDS
3 hlasy
57
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
58
Ján Lukáč, SMS
3 hlasy
59
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
60
Andrej Kocák, MS
2 hlasy
61
František Tomko, NEKA
2 hlasy
62
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
2 hlasy
63
Matúš Hada, KĽS
1 hlas
64
Vladimír Juroš, MS
1 hlas
65
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlas
66
Ľubomír Princík, NEKA
1 hlas
67
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
1 hlas

Volebná účasť

6,09 %

Historický vývoj

8,65 %

Historický vývoj

29.10. 2022 34,72 %
04.11. 2017 1. kolo 21,94 %
23.11. 2013 2. kolo 6,09 %
09.11. 2013 1. kolo 8,65 %