Kandidáti na predsedu VÚC

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
77,06%
Milan Belica SMER - SD
19,27%
Peter Oremus NEKA
2,75%
Robert Dick MS
0,92%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
0,00%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
0,00%
Viliam Mokraň KĽS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Róbert Balkó, SMK-MKP
64 hlasov
2
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
50 hlasov
3
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
23 hlasov
4
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
19 hlasov
5
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
18 hlasov
6
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
7
Peter Oremus, NEKA
12 hlasov
8
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
9
Ladislav Prešinský, NEKA
11 hlasov
10
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
11
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
12
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
13
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
14
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
9 hlasov
15
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
16
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
17
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
18
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
8 hlasov
19
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
8 hlasov
20
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
8 hlasov
21
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
7 hlasov
22
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
6 hlasov
23
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
24
Pavol Dávid, SMS
5 hlasov
25
Eva Antošová, SNS
5 hlasov
26
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
5 hlasov
27
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
4 hlasy
28
Marta Miklošková, KDS
4 hlasy
29
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
4 hlasy
30
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
4 hlasy
31
Vladislav Borík, SOĽ
4 hlasy
32
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
4 hlasy
33
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
3 hlasy
34
Pavol Otepka, ASV
3 hlasy
35
Andrea Samková, KĽS
3 hlasy
36
Miloslav Slováčik, NaS - ns
3 hlasy
37
Pavol Leštinský, KSS
3 hlasy
38
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
3 hlasy
39
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
3 hlasy
40
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
41
Miloslav Horka, SNS
3 hlasy
42
Juraj Gajdoš, SNS
3 hlasy
43
Jozef Čapla, SNS
3 hlasy
44
Anna Čagalová, SNS
3 hlasy
45
Milena Candráková, KSS
3 hlasy
46
Lenka Slováčiková, NaS - ns
2 hlasy
47
Peter Spišiak, NaS - ns
2 hlasy
48
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
2 hlasy
49
Miroslav Timko, KSS
2 hlasy
50
Oľga Otrasová, KSS
2 hlasy
51
Anton Žikla, KSS
2 hlasy
52
Viliam Mokraň, KĽS
2 hlasy
53
Milan Chalachan, SMS
2 hlasy
54
Ján Kollár, KSS
2 hlasy
55
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
2 hlasy
56
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
2 hlasy
57
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
2 hlasy
58
Vladimír Lauko, SNS
2 hlasy
59
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
2 hlasy
60
Jaroslav Lopata, KSS
1 hlas
61
Jaroslav Lörinčík, KSS
1 hlas
62
Ivana Matušková, SMS
1 hlas
63
Jozef Šiška, KSS
1 hlas
64
Dušan Janek, KSS
1 hlas
65
Ivan Habiňák, SNS
1 hlas
66
Milan Greguš, SNS
1 hlas
67
Oľga Froncová, SNS
1 hlas
68
Martin Mikuláš, SNS
0 hlasov
69
Eduard Kolesár, ASV
0 hlasov
70
Ondrej Ňorba, KSS
0 hlasov
71
Stanislav Hamar, SNS
0 hlasov
72
Juraj Uhrín, SĽS
0 hlasov
73
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
0 hlasov

Volebná účasť

13,97 %

Historický vývoj

12,41 %

Historický vývoj

29.10. 2022 63,72 %
04.11. 2017 1. kolo 27,88 %
23.11. 2013 2. kolo 13,97 %
09.11. 2013 1. kolo 12,41 %