Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
54,89%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
20,30%
Igor Ryban NEKA
14,66%
Juraj Pavlovič KSS
6,77%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
3,38%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zdenko Kozák, NEKA
147 hlasov
2
František Výrostko, NEKA
108 hlasov
3
Peter Vons, NEKA
83 hlasov
4
Tatiana Červeňová, SMER - SD
69 hlasov
5
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
57 hlasov
6
Štefan Balošák, SMER - SD
56 hlasov
7
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
55 hlasov
8
Miroslav Mazúr, SMER - SD
55 hlasov
9
Tomáš Zanovit, SNS
55 hlasov
10
Katarína Tomášová, SMER - SD
48 hlasov
11
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
45 hlasov
12
Marián Fedor, SMER - SD
43 hlasov
13
Peter Kašuba, NEKA
43 hlasov
14
Tibor Adamko, NEKA
35 hlasov
15
Nadežda Šugrová, SMER - SD
35 hlasov
16
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
35 hlasov
17
Miroslav Mlynár, SMER - SD
33 hlasov
18
Róbert Ivaška, SMER - SD
32 hlasov
19
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
31 hlasov
20
Vladimír Polakovič, NEKA
29 hlasov
21
Milan Benko, NEKA
26 hlasov
22
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
23 hlasov
23
Stanislav Rohoň, NEKA
23 hlasov
24
Róbert Gottlieb, NEKA
22 hlasov
25
Peter Maruniak, EDS
19 hlasov
26
Marek Pavlovič, KSS
17 hlasov
27
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
17 hlasov
28
Peter Belica, NEKA
17 hlasov
29
Ľubomír Vaňko, NEKA
15 hlasov
30
Danica Medvecká, KSS
15 hlasov
31
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
14 hlasov
32
Ľubomír Kolár, KSS
13 hlasov
33
Zita Prívozníková, KSS
13 hlasov
34
Matej Bórik, NEKA
12 hlasov
35
Juraj Antal, NEKA
11 hlasov
36
Miroslav Herák, KSS
11 hlasov
37
Milan Nemček, EDS
10 hlasov
38
Oxana Tkáčová, NP
10 hlasov
39
Patrik Volentier, OKS, NOVA
10 hlasov
40
Peter Šimkovič, NEKA
9 hlasov
41
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
9 hlasov
42
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
43
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
7 hlasov
44
Jozef Kendra, KSS
7 hlasov
45
Július Morgoš, OKS, NOVA
6 hlasov
46
Ján Mičko, KSS
5 hlasov
47
Marcel Vajzer, NP
5 hlasov
48
Pavol Krišpinský, PD
5 hlasov
49
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
4 hlasy
50
František Kurhajec, ĽS-HZDS
4 hlasy
51
Martin Tanevski, KSS
4 hlasy
52
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
4 hlasy
53
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
2 hlasy
54
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
2 hlasy

Volebná účasť

23,19 %

Historický vývoj

29.10. 2022 57,64 %
04.11. 2017 1. kolo 34,68 %
09.11. 2013 1. kolo 23,19 %