Kandidáti na predsedu VÚC

Rudolf Bauer KDS
66,18%
Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
16,18%
Dominika Palaščáková NOVA
7,35%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,94%
Jaroslav Džunko NEKA
2,94%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,47%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,47%
Jozef Holečko NEKA
1,47%
Lukáš Sisák KSS
0,00%
Ivan Kuhn OKS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
2
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
3
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
4
Jozef Konkoly, SMER - SD
16 hlasov
5
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
6
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
7
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
8
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
9
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
10
Ján Bačo, SĽS
10 hlasov
11
Dominika Palaščáková, NOVA
9 hlasov
12
Ján Marton, NOVA
9 hlasov
13
Viktor Dulina, NEKA
8 hlasov
14
Miloš Barcal, NEKA
8 hlasov
15
Ladislav Bartók, NEKA
8 hlasov
16
Monika Bérešová, SZS
8 hlasov
17
Miroslav Bačenko, NEKA
7 hlasov
18
Ľubomír Šimko, SMER - SD
7 hlasov
19
Vojtech Staňo, SMER - SD
5 hlasov
20
Viliam Bačo, NEKA
5 hlasov
21
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
4 hlasy
22
Michal Rečka, SMER - SD
4 hlasy
23
Radoslav Šimko, SNS
4 hlasy
24
Ján Kokarda, NEKA
4 hlasy
25
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
4 hlasy
26
Monika Vargová, SNS
4 hlasy
27
Július Grulyo, NEKA
4 hlasy
28
Ladislav Vojtko, KSS
3 hlasy
29
František Petro, SMER - SD
3 hlasy
30
Martin Baltes, SĽS
3 hlasy
31
Karol Dzugas, NEKA
3 hlasy
32
Peter Papáč, KSS
3 hlasy
33
Anton Medvec, NEKA
3 hlasy
34
Ivan Hriczko, NEKA
3 hlasy
35
Ľubica Holováčová, SĽS
3 hlasy
36
Elena Majancsíková, SĽS
3 hlasy
37
Božena Letková, NEKA
3 hlasy
38
Imrich Kohút, SĽS
3 hlasy
39
Róbert Šándor, NEKA
2 hlasy
40
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
2 hlasy
41
Marián Tóth, SaS
2 hlasy
42
Peter Palaščák, SOĽ
2 hlasy
43
Ivan Buchla, SNS
2 hlasy
44
Alexander Bimbo, SRÚS
2 hlasy
45
Jozef Koňa, SĽS
2 hlasy
46
Františka Kočišová, SĽS
2 hlasy
47
Vladimír Popovič, SMS
2 hlasy
48
Jozef Tischler, SĽS
2 hlasy
49
Jenő Csoltkó, NEKA
1 hlas
50
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlas
51
Ján Stanislav, SNS
1 hlas
52
Ján Mikloš, KSS
1 hlas
53
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
1 hlas
54
Anton Király, SMK-MKP
1 hlas
55
Marián Kertész, PD
1 hlas
56
Slavomír Horváth, SNS
1 hlas
57
Róbert Čarny, SNS
1 hlas
58
László Köteles, SMK-MKP
0 hlasov
59
László Iván, SMK-MKP
0 hlasov
60
Roman Horváth, SRÚS
0 hlasov
61
Jozef Holečko, NEKA
0 hlasov

Volebná účasť

12,88 %

Historický vývoj

10,37 %

Historický vývoj

29.10. 2022 49,51 %
04.11. 2017 1. kolo 23,52 %
23.11. 2013 2. kolo 12,88 %
09.11. 2013 1. kolo 10,37 %