Kandidáti na predsedu VÚC

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
86,76%
Rudolf Bauer KDS
4,41%
Lukáš Sisák KSS
3,68%
Dominika Palaščáková NOVA
2,21%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,47%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
0,74%
Jozef Holečko NEKA
0,74%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
0,00%
Jaroslav Džunko NEKA
0,00%
Ivan Kuhn OKS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER - SD
90 hlasov
2
Viliam Zahorčák, SMER - SD
83 hlasov
3
František Farkaš, SMER - SD
74 hlasov
4
Jana Cibereová, SMER - SD
74 hlasov
5
Ľubica Rošková, SMER - SD
71 hlasov
6
Ján Mihalečko, SMER - SD
67 hlasov
7
Jozef Makohus, SMER - SD
52 hlasov
8
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
36 hlasov
9
Valéria Eľková, NEKA
31 hlasov
10
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
23 hlasov
11
Oliver Petrík, NEKA
19 hlasov
12
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
18 hlasov
13
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
14
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
15
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
9 hlasov
16
Rastislav Olexa, NEKA
9 hlasov
17
Juraj Brecko, KSS
8 hlasov
18
Martin Stripai, SMS
8 hlasov
19
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
20
Stanislav Gaľa, SNS
7 hlasov
21
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
6 hlasov
22
Matúš Nameš, SNS
6 hlasov
23
Rastislav Tomaš, KSS
5 hlasov
24
Milan Potocký, NEKA
4 hlasy
25
Dagmara Balogová, KSS
4 hlasy
26
Martin Magura, SMS
4 hlasy
27
Vladimíra Fortunová, KSS
4 hlasy
28
Jaroslav Vaľo, SNS
4 hlasy
29
Tibor Varga, SMK-MKP
4 hlasy
30
Imrich Balog, KĽS
4 hlasy
31
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
3 hlasy
32
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
3 hlasy
33
Mária Uchnárová, SMS
3 hlasy
34
Pavol Valko, SMS
3 hlasy
35
Ján Potocký, SMS
3 hlasy
36
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasy
37
Jaroslava Špaková, DS
2 hlasy
38
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasy
39
Slavomír Žužo, MS
2 hlasy
40
Ján Mičuda, NEKA
2 hlasy
41
Juraj Jevin, SaS
2 hlasy
42
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasy
43
Tomáš Bubelíny, NOVA
2 hlasy
44
Ján Bednár, NOVA
2 hlasy
45
Miroslav Surmánek, NOVA
1 hlas
46
Gabriel Timko, SMS
1 hlas
47
Jaroslav Tokár, SRÚS
1 hlas
48
Slavomír Kešeľ, SRÚS
1 hlas
49
Jozef Jusko, ÚSVIT
1 hlas
50
Jaroslav Ferenc, KĽS
1 hlas
51
Attila Barkó, SMK-MKP
1 hlas
52
Andrea Sisák, NEKA
0 hlasov
53
Branislav Sijka, NEKA
0 hlasov
54
Gábor Mihók, SMK-MKP
0 hlasov
55
Milan Kaplan, NOVA
0 hlasov

Volebná účasť

13,98 %

Historický vývoj

18,93 %

Historický vývoj

29.10. 2022 42,60 %
04.11. 2017 1. kolo 23,68 %
23.11. 2013 2. kolo 13,98 %
09.11. 2013 1. kolo 18,93 %