Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SMER - SD
40,13%
Ľubomír Žabár NEKA
28,95%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA,...
10,53%
Peter Palko KSS
9,21%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
5,92%
Marián Herdel NEKA
5,26%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Tunega, NEKA
104 hlasov
2
Ľubomír Žabár, NEKA
43 hlasov
3
Jaroslav Ridoško, SNS
42 hlasov
4
Tibor Jankovský, SMER - SD
26 hlasov
5
Martin Adamec, NEKA
18 hlasov
6
Stanislav Pastva, SMER - SD
17 hlasov
7
Miroslav Hlinka, SMER - SD
16 hlasov
8
Milan Berec, SMER - SD
15 hlasov
9
Vladimír Mojto, NEKA
15 hlasov
10
Michal Križan, NEKA
15 hlasov
11
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
14 hlasov
12
Martin Dohál, NEKA
13 hlasov
13
Juraj Ondračka, SMER - SD
13 hlasov
14
Lucia Štefancová, NEKA
11 hlasov
15
Peter Palko, KSS
11 hlasov
16
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
10 hlasov
17
Jaroslav Jambor, NEKA
10 hlasov
18
Iveta Kováčiková, SMER - SD
10 hlasov
19
Valika Meravá, KSS
9 hlasov
20
Emil Košút, SMER - SD
9 hlasov
21
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
9 hlasov
22
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
9 hlasov
23
Lenka Ďurechová, KSS
9 hlasov
24
Daniel Beníček, SMER - SD
9 hlasov
25
Jozef Hrdlička, KSS
8 hlasov
26
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
8 hlasov
27
Eva Červeňanová, NEKA
8 hlasov
28
Tomáš Vaňo, NEKA
8 hlasov
29
Miloslav Baco, NEKA
7 hlasov
30
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
7 hlasov
31
Tomáš Bečár, NEKA
7 hlasov
32
Danica Birošová, NEKA
7 hlasov
33
Milan Kebísek, NEKA
7 hlasov
34
Ján Kanaba, NEKA
6 hlasov
35
Eduard Hartmann, SNS
6 hlasov
36
Marta Blahová, ĽS-HZDS
6 hlasov
37
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
6 hlasov
38
Ján Hradský, NEKA
6 hlasov
39
Ľubomír Štefánik, NEKA
5 hlasov
40
Pavol Suško, KSS
5 hlasov
41
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
5 hlasov
42
Anton Beták, NEKA
5 hlasov
43
Martin Chlapík, SNS
5 hlasov
44
Peter Hudec, KSS
5 hlasov
45
Peter Hlucháň, NEKA
5 hlasov
46
Ľubomír Dvorský, NEKA
5 hlasov
47
Peter Brázda, SNS
5 hlasov
48
Leo Kužela, NEKA
4 hlasy
49
Iveta Šipošová, KSS
4 hlasy
50
Juraj Kotleba, SNS
4 hlasy
51
Miroslav Zámečník, KSS
4 hlasy
52
Dušan Štrauss, NaS - ns
4 hlasy
53
Patrik Burian, NEKA
4 hlasy
54
Jaroslav Šmíd, NEKA
3 hlasy
55
Marta Šajbidorová, NEKA
3 hlasy
56
Juraj Štepnička, SNS
3 hlasy
57
Martina Beňovičová, NEKA
3 hlasy
58
Martin Barčák, NEKA
3 hlasy
59
Janka Fabová, Paliho Kapurková
3 hlasy
60
Martina Kebísková, NEKA
3 hlasy
61
Miroslav Kopčan, NEKA
3 hlasy
62
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
3 hlasy
63
Ondrej Čapák, SNS
2 hlasy
64
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
2 hlasy
65
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
2 hlasy
66
Alojz Švajda, NEKA
2 hlasy
67
Milan Blaško, SNS
2 hlasy
68
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
2 hlasy
69
Václav Vacula, 99%
1 hlas
70
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
0 hlasov

Volebná účasť

25,76 %

Historický vývoj

29.10. 2022 62,99 %
04.11. 2017 1. kolo 26,27 %
09.11. 2013 1. kolo 25,76 %