Kandidáti na predsedu VÚC

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
76,52%
Rudolf Bauer KDS
9,09%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
4,55%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,03%
Dominika Palaščáková NOVA
2,27%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,27%
Lukáš Sisák KSS
1,52%
Jozef Holečko NEKA
0,76%
Jaroslav Džunko NEKA
0,00%
Ivan Kuhn OKS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER - SD
89 hlasov
2
Ľubica Rošková, SMER - SD
73 hlasov
3
Jana Cibereová, SMER - SD
70 hlasov
4
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
65 hlasov
5
Viliam Zahorčák, SMER - SD
61 hlasov
6
František Farkaš, SMER - SD
59 hlasov
7
Jozef Makohus, SMER - SD
49 hlasov
8
Ján Mihalečko, SMER - SD
39 hlasov
9
Valéria Eľková, NEKA
36 hlasov
10
Oliver Petrík, NEKA
27 hlasov
11
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
21 hlasov
12
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
20 hlasov
13
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
14
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
15
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
16
Milan Potocký, NEKA
8 hlasov
17
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
6 hlasov
18
Jaroslav Vaľo, SNS
6 hlasov
19
Juraj Brecko, KSS
6 hlasov
20
Stanislav Gaľa, SNS
5 hlasov
21
Milan Kaplan, NOVA
5 hlasov
22
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
23
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
24
Matúš Nameš, SNS
5 hlasov
25
Ján Potocký, SMS
4 hlasy
26
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasy
27
Martin Magura, SMS
4 hlasy
28
Miroslav Surmánek, NOVA
4 hlasy
29
Rastislav Olexa, NEKA
4 hlasy
30
Branislav Sijka, NEKA
3 hlasy
31
Ján Bednár, NOVA
3 hlasy
32
Tomáš Bubelíny, NOVA
3 hlasy
33
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
3 hlasy
34
Tibor Varga, SMK-MKP
3 hlasy
35
Vladimíra Fortunová, KSS
3 hlasy
36
Jaroslava Špaková, DS
2 hlasy
37
Martin Stripai, SMS
2 hlasy
38
Imrich Balog, KĽS
2 hlasy
39
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
2 hlasy
40
Juraj Jevin, SaS
2 hlasy
41
Jaroslav Ferenc, KĽS
2 hlasy
42
Dagmara Balogová, KSS
2 hlasy
43
Rastislav Tomaš, KSS
1 hlas
44
Ján Mičuda, NEKA
1 hlas
45
Gabriel Timko, SMS
1 hlas
46
Andrea Sisák, NEKA
1 hlas
47
Gábor Mihók, SMK-MKP
1 hlas
48
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
1 hlas
49
Attila Barkó, SMK-MKP
1 hlas
50
Jaroslav Tokár, SRÚS
0 hlasov
51
Mária Uchnárová, SMS
0 hlasov
52
Pavol Valko, SMS
0 hlasov
53
Slavomír Kešeľ, SRÚS
0 hlasov
54
Jozef Jusko, ÚSVIT
0 hlasov
55
Slavomír Žužo, MS
0 hlasov

Volebná účasť

13,38 %

Historický vývoj

24,23 %

Historický vývoj

29.10. 2022 44,23 %
04.11. 2017 1. kolo 27,96 %
23.11. 2013 2. kolo 13,38 %
09.11. 2013 1. kolo 24,23 %