vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
68,42%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
10,53%
Jozef Mihalčin ĽSNS
10,53%
Ján Garaj NEKA
5,26%
Miroslav Škvarek SNS
5,26%
František Bednár NAJ
Pavol Gašper NEKA
Andrej Gmitter NEKA
Eduard Markovič NEKA
František Oľha Šanca
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

33,33
%
2017 1. kolo
36,50
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,33%
2013 1. kolo 36,5%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marta Vagaská, SNS
13 hlasov
2
Jozef Berta, SMER-SD
10 hlasov
3
Jozef Baran, SMER-SD
9 hlasov
4
Ján Ragan, NEKA
9 hlasov
5
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
7 hlasov
6
Stanislav Obický, NEKA
5 hlasov
7
Juraj Kuročka, SMER-SD
5 hlasov
8
Ján Pivovarník, SNS
4 hlasov
9
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
10
Štefan Straka, NEKA
3 hlasov
11
Štefan Hreha, SMER-SD
3 hlasov
12
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
13
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
14
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
15
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
16
Samuel Bruss, NEKA
2 hlasov
17
Miroslav Baník, NEKA
2 hlasov
18
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
19
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
20
Blažena Matisová, NEKA
1 hlasov
21
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
22
Mária Kurovská, NaS - ns
1 hlasov
23
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
24
Alfonz Kobielský, NEKA
1 hlasov
25
Ján Katriňák, RIS
1 hlasov
26
Michal Huňák, EDS
1 hlasov
27
Martina Hliboká, SOĽ
1 hlasov
28
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
29
Ján Laco, ŠANCA
1 hlasov
30
Ľubomír Pidaný, SNS
1 hlasov
31
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
32
Peter Treciak, NaS - ns
1 hlasov
33
Miroslava Urbanová, NaS - ns
1 hlasov
34
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
35
Zuzana Zavadská, SZ
36
Roman Goroľ, EDS
37
Ondrej Hreha, SZS
38
Miroslav Gešper, NEKA
39
Dušan Vilenik, SNS
40
Marián Hreňo, SOĽ
41
Monika Palková, SP
42
Milan Bužo, EDS
43
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
44
Vincent Antoš, KSS
45
Peter Kocák, NEKA
46
Ivan Koščík, NEKA
47
Andrej Krišanda, SNS
48
Miroslav Kroka, NP
49
Ľubomír Lukič, SMER-SD
50
Jozef Karchňak, ÚSVIT
51
Peter Novák, SNS
52
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
53
Anton Orokocký, VZDOR
54
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko