vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
45,83%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
25,00%
Štefan Surmánek ĽSNS
13,89%
Rudolf Botka NP
6,94%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,78%
Jarmila Tkáčová SNS
2,78%
Jaroslav Džunko NEKA
1,39%
Ján Struk SMS
1,39%
Róbert Bačinský NEKA
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

18,32
%
2017 1. kolo
11,51
%
2013 2. kolo
14,65
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,32%
2013 2. kolo 11,51%
2013 1. kolo 14,65%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
22 hlasov
2
Róbert Puci, SMER-SD
22 hlasov
3
Július Hajdu, SMER-SD
22 hlasov
4
Rastislav Petrovič, SMER-SD
20 hlasov
5
Jana Mondiková, SMER-SD
20 hlasov
6
Antónia Hrabská, ŠKV
17 hlasov
7
Tichomír Kačo, ŠKV
13 hlasov
8
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
11 hlasov
9
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
10
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
11
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
12
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
13
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
14
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
15
Ján Seman, ŠANCA
9 hlasov
16
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
17
Peter Rico, MOST - HÍD
7 hlasov
18
Martin Galgoczy, NEKA
7 hlasov
19
Gustáv Liszkai, SMER-SD
6 hlasov
20
Jozef Gamrát, NEKA
6 hlasov
21
Gabriel Garanič, NEKA
6 hlasov
22
Terézia Stanková, NEKA
6 hlasov
23
Karol Pataky, MOST - HÍD
6 hlasov
24
Radoslav Rendeš, ŠKV
6 hlasov
25
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
26
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
27
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
28
Štefan Duč, NEKA
5 hlasov
29
Dionýz Szabó, ŠKV
4 hlasov
30
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
31
Michal Magnes, SNS
4 hlasov
32
Slavomír Illeš, NEKA
4 hlasov
33
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
34
Peter Figeľ, DS
3 hlasov
35
Štefan Kandráč, NP
3 hlasov
36
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
37
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
38
István Takács, SMK-MKP
2 hlasov
39
Jozef Želinský, MOST - HÍD
2 hlasov
40
Marián Vanci, ŠKV
2 hlasov
41
Iveta Solomonová, KSS
2 hlasov
42
Libuša Babuľaková, ŠKV
2 hlasov
43
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
44
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
45
Alexander Kis-Géczi, NAJ
2 hlasov
46
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
47
Viktor Palko, MOST - HÍD
1 hlasov
48
Zoltán Mento, NEKA
1 hlasov
49
Milan Malý, KSS
1 hlasov
50
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
51
Katarína Kasardová, KSS
1 hlasov
52
Ján Juhász, MOST - HÍD
1 hlasov
53
Zoltán Ilko, SMK-MKP
1 hlasov
54
Marta Hrobová, ÚSVIT
1 hlasov
55
Michaela Ducárová, ŠKV
1 hlasov
56
Peter Bačkovský, ŠKV
1 hlasov
57
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
58
Peter Bielek, SNS
1 hlasov
59
Csilla Bálintová, SMK-MKP
1 hlasov
60
Gejza Sačko, MOST - HÍD
1 hlasov
61
Jozef Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
62
Csaba Furik, SMK-MKP
63
Adrian Haraszti, NAJ
64
Edina Kocsisová, NEKA
65
József Kopasz, SMK-MKP
66
Peter Pandy, MOST - HÍD
67
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
68
Tibor Sáradi, SMK-MKP
69
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ