Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
45,83%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
25,00%
Štefan Surmánek ĽSNS
13,89%
Rudolf Botka NP
6,94%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,78%
Jarmila Tkáčová SNS
2,78%
Jaroslav Džunko NEKA
1,39%
Ján Struk SMS
1,39%
Róbert Bačinský NEKA
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Adam Šepetka NAJ

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
22 hlasov
2
Róbert Puci, SMER-SD
22 hlasov
3
Július Hajdu, SMER-SD
22 hlasov
4
Rastislav Petrovič, SMER-SD
20 hlasov
5
Jana Mondiková, SMER-SD
20 hlasov
6
Antónia Hrabská, ŠKV
17 hlasov
7
Tichomír Kačo, ŠKV
13 hlasov
8
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
11 hlasov
9
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
10
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
11
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
12
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
13
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
14
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
15
Ján Seman, ŠANCA
9 hlasov
16
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
17
Peter Rico, MOST - HÍD
7 hlasov
18
Martin Galgoczy, NEKA
7 hlasov
19
Gustáv Liszkai, SMER-SD
6 hlasov
20
Jozef Gamrát, NEKA
6 hlasov
21
Gabriel Garanič, NEKA
6 hlasov
22
Terézia Stanková, NEKA
6 hlasov
23
Karol Pataky, MOST - HÍD
6 hlasov
24
Radoslav Rendeš, ŠKV
6 hlasov
25
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
26
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
27
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
28
Štefan Duč, NEKA
5 hlasov
29
Dionýz Szabó, ŠKV
4 hlasov
30
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
31
Michal Magnes, SNS
4 hlasov
32
Slavomír Illeš, NEKA
4 hlasov
33
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
34
Peter Figeľ, DS
3 hlasov
35
Štefan Kandráč, NP
3 hlasov
36
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
37
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
38
István Takács, SMK-MKP
2 hlasov
39
Jozef Želinský, MOST - HÍD
2 hlasov
40
Marián Vanci, ŠKV
2 hlasov
41
Iveta Solomonová, KSS
2 hlasov
42
Libuša Babuľaková, ŠKV
2 hlasov
43
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
44
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
45
Alexander Kis-Géczi, NAJ
2 hlasov
46
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
47
Viktor Palko, MOST - HÍD
1 hlasov
48
Zoltán Mento, NEKA
1 hlasov
49
Milan Malý, KSS
1 hlasov
50
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
51
Katarína Kasardová, KSS
1 hlasov
52
Ján Juhász, MOST - HÍD
1 hlasov
53
Zoltán Ilko, SMK-MKP
1 hlasov
54
Marta Hrobová, ÚSVIT
1 hlasov
55
Michaela Ducárová, ŠKV
1 hlasov
56
Peter Bačkovský, ŠKV
1 hlasov
57
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
58
Peter Bielek, SNS
1 hlasov
59
Csilla Bálintová, SMK-MKP
1 hlasov
60
Gejza Sačko, MOST - HÍD
1 hlasov
61
Jozef Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
62
Csaba Furik, SMK-MKP
63
Adrian Haraszti, NAJ
64
Edina Kocsisová, NEKA
65
József Kopasz, SMK-MKP
66
Peter Pandy, MOST - HÍD
67
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
68
Tibor Sáradi, SMK-MKP
69
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ

Volebná účasť

18,32
%
2017 1. kolo
11,51
%
2013 2. kolo
14,65
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,32%
2013 2. kolo 11,51%
2013 1. kolo 14,65%