vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
69,95%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
11,48%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
8,74%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,28%
Róbert Bačinský NEKA
1,64%
Jozef Bobík NEKA
1,09%
Lukáš Sisák KSS
1,09%
Adam Šepetka NAJ
1,09%
Jarmila Tkáčová SNS
1,09%
Jaroslav Džunko NEKA
0,55%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS

Volebná účasť

32,28
%
2017 1. kolo
26,73
%
2013 2. kolo
45,43
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,28%
2013 2. kolo 26,73%
2013 1. kolo 45,43%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jana Mondiková, SMER-SD
101 hlasov
2
Marek Čižmár, NEKA
100 hlasov
3
Róbert Puci, SMER-SD
84 hlasov
4
Gejza Sačko, MOST - HÍD
75 hlasov
5
Július Hajdu, SMER-SD
66 hlasov
6
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
57 hlasov
7
Rastislav Petrovič, SMER-SD
56 hlasov
8
Peter Rico, MOST - HÍD
47 hlasov
9
Michal Magnes, SNS
36 hlasov
10
Štefan Duč, NEKA
36 hlasov
11
Katarína Kasardová, KSS
30 hlasov
12
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
13
Tichomír Kačo, ŠKV
24 hlasov
14
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
15
Karol Pataky, MOST - HÍD
20 hlasov
16
Gabriel Garanič, NEKA
19 hlasov
17
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
18
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
14 hlasov
19
Slavomír Illeš, NEKA
11 hlasov
20
Libuša Babuľaková, ŠKV
10 hlasov
21
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
10 hlasov
22
Martin Galgoczy, NEKA
10 hlasov
23
Peter Bačkovský, ŠKV
8 hlasov
24
Peter Figeľ, DS
8 hlasov
25
Peter Pandy, MOST - HÍD
8 hlasov
26
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
27
Antónia Hrabská, ŠKV
7 hlasov
28
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
29
Ján Seman, ŠANCA
7 hlasov
30
Michaela Ducárová, ŠKV
7 hlasov
31
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
32
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
33
Edina Kocsisová, NEKA
6 hlasov
34
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
35
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
36
Iveta Solomonová, KSS
5 hlasov
37
Csilla Bálintová, SMK-MKP
5 hlasov
38
Peter Bielek, SNS
5 hlasov
39
Milan Malý, KSS
5 hlasov
40
Radoslav Rendeš, ŠKV
5 hlasov
41
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
42
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
43
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
44
Terézia Stanková, NEKA
5 hlasov
45
Gustáv Liszkai, SMER-SD
5 hlasov
46
Jozef Gamrát, NEKA
4 hlasov
47
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
48
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
49
Zoltán Mento, NEKA
4 hlasov
50
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
51
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
52
Adrian Haraszti, NAJ
2 hlasov
53
Marta Hrobová, ÚSVIT
2 hlasov
54
Ján Juhász, MOST - HÍD
2 hlasov
55
József Kopasz, SMK-MKP
2 hlasov
56
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
57
Dionýz Szabó, ŠKV
2 hlasov
58
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
59
Alexander Kis-Géczi, NAJ
1 hlasov
60
Štefan Kandráč, NP
1 hlasov
61
Csaba Furik, SMK-MKP
1 hlasov
62
Jozef Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
63
Viktor Palko, MOST - HÍD
1 hlasov
64
Zoltán Ilko, SMK-MKP
1 hlasov
65
Tibor Sáradi, SMK-MKP
66
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
67
István Takács, SMK-MKP
68
Marián Vanci, ŠKV
69
Jozef Želinský, MOST - HÍD