vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
54,82%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
24,56%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
10,09%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,07%
Jozef Bobík NEKA
2,63%
Rudolf Botka NP
0,88%
Jozef Červenák RIS
0,88%
Róbert Bačinský NEKA
0,44%
Jaroslav Džunko NEKA
0,44%
Oliver Petrík JĽSS
0,44%
Lukáš Sisák KSS
0,44%
Vladislav Stanko NEKA
0,44%
Ján Struk SMS
0,44%
Jarmila Tkáčová SNS
0,44%
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

24,47
%
2017 1. kolo
7,92
%
2013 2. kolo
12,70
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,47%
2013 2. kolo 7,92%
2013 1. kolo 12,7%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Július Hajdu, SMER-SD
134 hlasov
2
Marek Čižmár, NEKA
92 hlasov
3
Tichomír Kačo, ŠKV
63 hlasov
4
Jana Mondiková, SMER-SD
58 hlasov
5
Róbert Puci, SMER-SD
55 hlasov
6
Rastislav Petrovič, SMER-SD
46 hlasov
7
Gabriel Garanič, NEKA
35 hlasov
8
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
33 hlasov
9
Michal Magnes, SNS
31 hlasov
10
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
11
Peter Bačkovský, ŠKV
31 hlasov
12
Štefan Duč, NEKA
27 hlasov
13
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
14
Karol Pataky, MOST - HÍD
25 hlasov
15
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
16
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
17
Milan Malý, KSS
21 hlasov
18
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
19
Slavomír Illeš, NEKA
16 hlasov
20
Csaba Furik, SMK-MKP
15 hlasov
21
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
22
Libuša Babuľaková, ŠKV
12 hlasov
23
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
24
Ján Seman, ŠANCA
12 hlasov
25
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
26
Jozef Gamrát, NEKA
11 hlasov
27
Martin Galgoczy, NEKA
11 hlasov
28
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
29
Gustáv Liszkai, SMER-SD
11 hlasov
30
Gejza Sačko, MOST - HÍD
10 hlasov
31
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
32
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
33
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
34
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
35
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
36
Michaela Ducárová, ŠKV
9 hlasov
37
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
8 hlasov
38
Antónia Hrabská, ŠKV
8 hlasov
39
Zoltán Mento, NEKA
8 hlasov
40
Zoltán Ilko, SMK-MKP
7 hlasov
41
Peter Rico, MOST - HÍD
7 hlasov
42
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
43
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
44
Ján Juhász, MOST - HÍD
6 hlasov
45
Marián Vanci, ŠKV
6 hlasov
46
Edina Kocsisová, NEKA
6 hlasov
47
Peter Bielek, SNS
6 hlasov
48
Peter Figeľ, DS
6 hlasov
49
Štefan Kandráč, NP
6 hlasov
50
Iveta Solomonová, KSS
5 hlasov
51
Radoslav Rendeš, ŠKV
5 hlasov
52
Jozef Želinský, MOST - HÍD
4 hlasov
53
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
54
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
55
Jozef Horváth, MOST - HÍD
3 hlasov
56
Viktor Palko, MOST - HÍD
3 hlasov
57
Peter Pandy, MOST - HÍD
3 hlasov
58
István Takács, SMK-MKP
3 hlasov
59
Terézia Stanková, NEKA
2 hlasov
60
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
61
Csilla Bálintová, SMK-MKP
2 hlasov
62
Katarína Kasardová, KSS
1 hlasov
63
Tibor Sáradi, SMK-MKP
1 hlasov
64
Alexander Kis-Géczi, NAJ
65
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
66
Adrian Haraszti, NAJ
67
József Kopasz, SMK-MKP
68
Marta Hrobová, ÚSVIT
69
Dionýz Szabó, ŠKV