vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
52,63%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
21,36%
Petra Hajšelová Sme rodina
10,53%
Štefan Škultéty NEKA
8,98%
Igor Valko NP
3,41%
Ferdinand Vavrík NEKA
2,48%
Nora Pániková SZS
0,62%

Volebná účasť

22,75
%
2017 1. kolo
16,98
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,75%
2013 1. kolo 16,98%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
111 hlasov
2
Dušan Ďuriš, NEKA
94 hlasov
3
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
75 hlasov
4
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
59 hlasov
5
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
57 hlasov
6
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
57 hlasov
7
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
55 hlasov
8
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
54 hlasov
9
Viera Beňová, NEKA
49 hlasov
10
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
48 hlasov
11
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
48 hlasov
12
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44 hlasov
13
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
14
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
41 hlasov
15
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
39 hlasov
16
Mária Šramková, NEKA
38 hlasov
17
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
36 hlasov
18
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
36 hlasov
19
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
20
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
35 hlasov
21
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
22
Michal Ďureje, NEKA
30 hlasov
23
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
24
Pavol Caňo, NEKA
30 hlasov
25
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
29 hlasov
26
Jana Matiašková, NEKA
28 hlasov
27
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
27 hlasov
28
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
29
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
30
Ján Madžo, DOMA DOBRE
25 hlasov
31
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
32
Vojtech Čičmanec, NEKA
25 hlasov
33
Andrej Kmotorka, NEKA
24 hlasov
34
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
35
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
36
Martin Drozd, NEKA
22 hlasov
37
Ladislav Procházka, NEKA
21 hlasov
38
Alojz Vlčko, NEKA
21 hlasov
39
Tomáš Kozák, NEKA
21 hlasov
40
Viera Hurtišová, KSS
21 hlasov
41
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
42
Tomáš Tines, NEKA
20 hlasov
43
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
44
Miroslav Rajčo, NEKA
18 hlasov
45
Tibor Čičmanec, NEKA
18 hlasov
46
Eduard Prilinský, NEKA
17 hlasov
47
Miroslav Dzina, NEKA
17 hlasov
48
Branislav Gigac, NEKA
16 hlasov
49
Branislav Krpelan, NEKA
15 hlasov
50
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
15 hlasov
51
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
52
Jozef Otto, NEKA
14 hlasov
53
Ľubomír Dzurák, NEKA
14 hlasov
54
Anton Vrecko, NEKA
13 hlasov
55
Ingrid Majdová, KSS
12 hlasov
56
Tomáš Grešner, NEKA
12 hlasov
57
Martin Šujan, NEKA
11 hlasov
58
Karol Herceg, KSS
11 hlasov
59
Marián Mittaš, KSS
9 hlasov
60
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
9 hlasov
61
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
8 hlasov
62
Jozef Franek, NEKA
8 hlasov
63
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
7 hlasov
64
Igor Sojka, KSS
7 hlasov
65
Andrej Sikora, KSS
5 hlasov
66
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
67
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
3 hlasov
68
Martin Uríček, NEKA
3 hlasov