vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
47,60%
Milan Uhrík ĽSNS
23,99%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
14,02%
Peter Oremus NEKA
10,33%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,95%
Ľászló Hajdu MKDA
0,74%
Ján Marko NP
0,37%
Iván Farkas SMK

Volebná účasť

26,57
%
2017 1. kolo
15,50
%
2013 2. kolo
13,22
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,57%
2013 2. kolo 15,5%
2013 1. kolo 13,22%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
92 hlasov
2
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
85 hlasov
3
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
77 hlasov
4
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
76 hlasov
5
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
67 hlasov
6
Igor Éder, NEKA
59 hlasov
7
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
47 hlasov
8
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45 hlasov
9
Ján Krtík, NEKA
45 hlasov
10
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
43 hlasov
11
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
42 hlasov
12
Erika Sulinová, NEKA
41 hlasov
13
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40 hlasov
14
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
39 hlasov
15
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
16
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
39 hlasov
17
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
18
Igor Varga, NEKA
36 hlasov
19
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
36 hlasov
20
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
36 hlasov
21
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
22
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
23
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
24
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
25
Igor Gogora, NEKA
27 hlasov
26
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
27
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
24 hlasov
28
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
29
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
21 hlasov
30
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
31
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
32
Ján Hamar, KSS
14 hlasov
33
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
12 hlasov
34
Marianna Šedivá, NEKA
11 hlasov
35
Michal Ivanický, KSS
11 hlasov
36
Zita Cseri, NEKA
11 hlasov
37
Ján Kútik, KSS
10 hlasov
38
Miroslav Kamenský, KSS
9 hlasov
39
Tibor Csenger, SMK-MKP
9 hlasov
40
Pál Zachar, NEKA
8 hlasov
41
Ondrej Juhász, NEKA
5 hlasov
42
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
5 hlasov
43
Ladislav Vörös, KSS
4 hlasov
44
Peter Köpöncei, SMK-MKP
4 hlasov
45
Beáta Kiss, SMK-MKP
3 hlasov
46
Dezső Pálffy, SMK-MKP
1 hlasov